Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak évfolyamtár...

Hogyan barátkozzak évfolyamtársakkal?

Figyelt kérdés

Most lettem épp 9-es,és az osztályommal jól elvagyok,csak van egy 'népszerű' lány aki mindenbe beleszól és sokszor nem lehet miatta másokkal beszélni,mert ő akar lenni annyira a középpontban.

Annyi kérdésem lenne csak,hogy hogyan barátkozhatnék az évfolyamtársaimmal,vagy esetleg felsőbb évesekkel is?Anélkül hogy full hülyének néznének.

Tudom,ott van az hogy kérdezzem hol van ez meg az a terem,vagy csak szimplán kérdezzem meg hogy vannak,de amilyen ügyetlen vagyok,gyorsan kínos dologba torkollana az egész beszélgetés így.xdd :(

Előre is köszönöm a válaszokat!:) <3


2015. szept. 27. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

ha ez a mű <3 kimaradt volna, még szimpatikus is lennél


23f

2015. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miert lenne mu?vagy hogy,mit ertesz ezalatt?:)

De velemenyek ugye,teljesen elfogadom:D:)

2015. szept. 28. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyessel ertek egyet, engem a pofak is zavarnak meg az xdd ami igy kisbetukkel tok ertelmetlen...
2015. szept. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szep magyar nyelv, 'pofak'.:D

Sajnalom hogyha nem tetszik,en hasznalom oket.:)

De amugy lehetne inkabb magarol a kerdesr ol beszelni?:))

2015. szept. 29. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!