Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ne barátkozzak vele, mert...

Ne barátkozzak vele, mert könnyűvérű?

Figyelt kérdés

Összebarátkoztam egy másik csajjal. Kb 1,5 éve vagyunk jóba, azalatt kiderültek a dolgai.

Nem túl hűséges a pasikhoz.


Az ismerőseim kérdezték, miért barátkozok vele?

Attól hogy sok pasival lefekszik, már ne is álljak vele szóba?

Mikor szükségem volt rá, mellettem állt.


Nekem "semmi közöm" a szexuális életéhez, csak tudok róla.


2015. júl. 6. 13:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Madarat tolláról...
2015. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
a barátok nagyon megtudnak változtatni...és ha ilyen irányba változol az nem hiszem, hogy a hasznodra válna...
2015. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Van párom, ha elegyünk bulizni akkor jön ő is velem.

Egyébként meg nem buliban ismerkedik, hanem az interneten beszélget 1-2 sráccal, találkozgat velük, és vagy megtörténik vagy nem.

2015. júl. 6. 13:54
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én max. azért nem barátkoznék vele, hátha rákattan a pasimra is. Bár ezt egy kis nebáncsvirág barátnő is megteheti, úgyhogy mindegy.
2015. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem minden férfinak kell olyan nő akin a fél város átment. :)
2015. júl. 6. 14:00
 6/16 anonim ***** válasza:

#5: pl én kihagynám :D

mondjuk nekem alapból kapcsolat kell a szexhez is :) de maga a mentalitás, hogy hagyta, hogy végig dugja a fél város taszítana...teljesen más életmódot élünk...


és szerinted volt valamilyen hatással rád ez a lány?

2015. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Háát, biztos volt rám valamilyen hatással.


De én nem fekszem le vadidegenekkel, illetve én a páromhoz is hűséges vagyok.

2015. júl. 6. 14:11
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem hanyagold. Észrevétlenül is átragaszthatja rád a stílusát. Ilyen luvnyákat én is hanyagolni szoktam, illetve olyan barátnőimről is lemondtam, akik olyanokkal kezdtek el barátkozni, mint amiről beszélsz.
2015. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Hajajj, most le fognak pontozni, de hány olyan pasit láttam már akik azt mondták, hogy nekik nem kell akin átment a fél város. Aztán sutyiban ráugrottak.
2015. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Azt gondolom, hogy egy erkölcsös, normál életvitelű embert nem lehet csak úgy megváltoztatni.


Nem is vettem észre olyan jeleket, hogy a lány azt szeretné ha olyan lennék mint ő.

2015. júl. 6. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!