Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találjak punk baráti...

Hogyan találjak punk baráti társaságot?

Figyelt kérdés

Punknak vallom magam, de még sosem voltak hasonló stílusú barátaim. Csak úgy nem szívesen mennék oda, nem akarom hogy baszogassanak, stb..

Ti hogy találtatok rá a baráti társaságotokra?



2015. okt. 3. 12:24
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és 14 lány
2015. okt. 3. 12:30
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól hogy ugyanazt a zenét hallgatjátok/eszméket valljátok, hasonlóan néztek ki, még nem biztos, hogy jól kijöttök. (Tapasztalat mikor más rockerekkel akartam barátkozni és sokan lenéztek mert ilyen nagyképű elitista felfogásuk volt)

Főleg hogy még ilyen fiatal vagy.

Ha engednek koncertre ott mondjuk ismerkedhetnél. Ha g-cik akkor könnyen elkerülheted őket a későbbiekben.

Meg vannak a neten, pl. Facebook-on is ilyesmi csoportok.

2015. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Személyiségből indulj ki, ne stílusból.

Emberekkel való beszélgetések után tudod ki megfelelő te személyiségedhez.

Én esetemben könnyü, ha találok valakit 160 IQ felett, szinte biztos, jól kifogunk jönni.

2015. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hehe, fiatal vagy még és ostoba. :P


Na figyelj ide. Hiába szeretem a punk zenét, isten mentsen, hogy olyan arcokkal lógjak, mint akik szintén szeretik a punk zenét. Vagyis a külsőségekből adódóan. Miért?


Fogod magad, elmész mondjuk egy Punk Karácsonyra - tényleg nagyon király, tényleg nagyon jó! - , de nem attól leszel punk - vagy bármi más - , mert leopárd mintás kezeslábasban, "borozgatva" csinálsz hülyét magadból. :)


Javaslom hallgass egy kis Iszonyatot, nekik van egy idevágó néhány soruk:


"Nekünk a hardcorepunk a közösségről szól

Nem a divatról, üres gondolatokról

A színes haj, bakancs a külsőségnek szól

A tett a fontos a gondolatokon túl

Mozdítani, tenni, építeni a jót

Lerombolhatod, de felépítjük újból"


Nyenyenye.

2015. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
remélem még nem késő ^^ en emo vagyok, es ugy vettek be egy ilyen emo animes társaságba hogy ismertem az egyik tagot.. ezekbe véleményem szerint csak ugy lehet bekerulni hogy valakit ismersz es o "bevisz". Az embert akit ismertem es engem bevitt egy animes rendezvényen (mondocon) ismertem meg, facen elkezdtünk beszélgetni es megkerdezte hogy nem akarok e menni. a társaságból az egyik tagot akit megkerdeztem ugy vettek be hogy animes polo volt rajta es csak ugy odahivtak. Amugy a mondoconon nagyon sok punk rocker emo skinhead goth meg ilyen stilusu ember van. 14 évesen is lehetsz érett es simán bevesznek. nem nagyon ismerem ezeket a punk rendezvényeket de ha elmesz egyre akkor tuti megismersz min 1 valakit aki bemutatna a társaságának. csak add önmagadat. amugy westend előtt szoktak lenni ilyen alternativ stilusu emberek 16/emoboy
2015. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na és miért vallod magad punknak ;) ?
2015. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!