Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol ismerkedhetnék, barátkozha...

Hol ismerkedhetnék, barátkozhatnék rockerekkel, metalheadekkel, punkokkal?

Figyelt kérdés
Jó lenne hozzám hasonló zenei ízlésű emberekkel beszélgetni, de nem tudom hol találok ilyeneket. :D

2015. júl. 8. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Kihalófélben vagyunk! D:

Igaz, sok felé lehet találkozni velük, de a legtöbbjük csak "divatból" az. Aki meg nem divatból az, arról előbb vagy utóbb, de kiderül, hogy bajok vannak vele a fejben... (Saját tapasztalatból írom.)

2015. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Írhatsz.
2015. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mármint privátot, ha gondolod, én szeretem a rock zenét (előző voltam).:)
2015. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
56%
Nekem is írhatsz nyugodtan :)
2015. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha gondolod dobj meg egy priváttal.
2015. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rocker vagyok ha gondolod írhatsz.
2015. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Például velem megismerkedhetsz :D

Korod neved privi?

2015. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Haha :D en is ugy erzem h kihaloban vagyunk plusz meg idiotak is mert nem szeretjuk a " nagyon bonyolult es utanozhatatlanul felulmulhatatlan" tuctuc zenet :D am latom lett sok rock-os haverod de nekem is irhatsz ha akarsz :D :)
2015. júl. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Itt mondjuk.Bár én nem szeretem a "rocker", meg efféle kifejezéseket, ez olyan, mint amikor valakire aztmondják, hogy "kocka".Ha valaki discót hallgat, arra érdekes nem divat mondani, hogy discós.Én amúgy nem szoktam különszedni a metalt alfajokra, nem járok talpig feketében, nincs hosszú hajam, nincs semmi olyan ruhám, amit egy "divatrocker" hord.Inkább csak imádom a rock és metal zenét, és kész.Mindegy, rám írhatsz, ha gondolod, úgysincs sok ismerősöm, akinek egyezik a zeni ízlése :).
2015. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
*bocs, zenei(néha szarakodik a billentyűzet)
2015. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!