Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmenjek a születésnapi...

Elmenjek a születésnapi meglepetés bulijára, a történtek után?

Figyelt kérdés

Nyáron úgymond "szakítottunk" a legjobb barátnőmmel, aki az osztálytársam. Úgy éreztem, hogy kizár az életéből, kihagy mindenből, nem érdeklem őt, de ezt annak tulajdonítottam, hogy egy olyan fiúba szerelmes, akinek más tetszik, és amúgy sem lehet az övé. Augusztusban elé álltam, és mondtam, hogyha nem tesz semmit, akkor én elmegyek, és ne is keressen többet. Szó nélkül hagyta, hogy lelépjek.

A furcsa az, hogy erről se a bátyjának (akivel nagyon szoros a kapcsolata), se másnak nem beszélt. Kicsit, úgy érzem, hogy őt egyáltalán nem érintette meg az eset. Olyan mintha ezt teljesen természetesnek venné, de közben úgy viselkedik, mintha mi sem történt volna.

A bátyja meglepetés bulit szervez neki a 18. születésnapjára és engem is meghívtak. Tanácstalan vagyok, mert nem gondolom, hogy nekem kellene a bátyját felvilágosítani a kishúga viselkedéséről, viszont semmi kedvem neki örömöt szerezni, és energiát belefektetni az ő boldogságába.

Tavaly a születésnapján páran megleptük a suliban és nagyon meghatódott. Nem vártam, hogy viszonozza, de jólesett volna, hiszen akkor azt hittem, hogy kölcsönösen egymás legjobb barátnői vagyunk. De még csak fel sem köszöntött, és ekkor kezdtem ráébredni, hogy nem is a barátnőm.


18/L



2015. okt. 4. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék.
2015. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék.


Hasonló szituban voltam,nem bántam meg,hogy nem mentem! Sőt jó érzéssel töltött el :D


Én tavaly,születésnapomra sok mindenkit meghívtam akiket barátaimnak neveztem.Mondanom sem kell alig jöttek el,pont akikre számítottam és mondták,hogy jönnek!!


Pár hónapra rá szinte sorjában mindenkinek ahogy volt a születésnapja,hívtak meg. Én nemet mondtam. Ő nem jön el az enyémre,de én menjek el az övére,hogy van ez?

Utálom,hogy mindig én megyek,én teszek meg mindent,de viszonzást nem kapok!! -.-


Te se menj,főleg ha már nem is beszélgettek,fölösleges.

2015. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyáron amikor még reménykedtem, hogy javul a helyzet, megvettem az ajándékát. Hiba volt, fölöslegesen költöttem el azt az 5 €-t.
2015. okt. 4. 18:54
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne
2015. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 acelsziv ***** válasza:
59%
Nem mennék. De beszélnék a bratyóval, nehogy én jöjjek ki mint bunkó a sztoriból.
2015. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Facebookon írt a testvére, hogy akkor most megyek-e. Nem mondtam se nemet, se igent. Ez nem bunkóság?
2015. okt. 5. 18:40
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Nem mennék el, mivel nem tartjuk a kapcsolatot. De ha már megvettem az ajándékot, akkor odaadnám a tesójának, hogy a nevemben adja át.

A tesójának meg egyértelműen megmondanám, hogy köszönöm a meghívást, de nem megyek. Ilyenkor felesleges bizonytalanságban tartani a srácot.

2015. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a tanácsot.
2015. okt. 7. 15:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne.
2015. okt. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Végül is nem megyek el. Jobb ez így. Sőt, szerintem csak fájdalmat okozna nekem, ha elmennék.
2015. okt. 8. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!