Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék megváktozni a...

Hogyan tudnék megváktozni a szemükben?

Figyelt kérdés
Haveri társoságomba én vagyok a legfiatalabb. De most igazából nem is ez a lényeg, hanem mikor én mondok valami viccet pojénkodok akkor halál komolyan veszik hogy én most ezt ugy gondolom stb ezután mindig az van hogy de hülyevagyok.. Persze mikor más mond ilyeneket csak nevetnek rajta. Hogyan tudnám észrevetetni velük hogy én is pojénkodok nah meg azt is hogy felképelném néha valamelyiket ha nem hagya abba. Régen ez igy még oké volt de mostmár idegesít hogy nem veszik észre hogy én is felnőttem. Vagyis én ugy gondolom hogy vagyok már éretségbe olyanok mint ők mert azért szoktak nagyon hülye dolgokat csinálni és mondani.

#Heverok
2015. okt. 5. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

és mennyi idő van te és a "haveri" társaságod között?

2015. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16 vagyok kb 9 évesen kerültem be akkor ők voltak 12-13 évesek
2015. okt. 5. 23:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Mikor elmegyek más társaságba (van hogy még tőlük is idősebbek) akkor ők nem foglalkoznak azzal hogy jaj de hülye vagy. Normálisan elvagyok velük csak ők huznak le állandóan
2015. okt. 5. 23:22
 4/6 anonim ***** válasza:

hát tudod, vannak olyan dolgok amiket egy társaság ráhúz a legkisebbekre. Labdasportokban a csapat legfiatalabb tagja hurcolja a labdákat, netalán kapnak egy "becenevet" is.

Amúgy valószínüleg csak direktbe szivatnak. :D látják h nem szereted, ők meg jót mulatnak rajta, idővel elmúlik

2015. okt. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor elmondod a poént, ők meg néznek Rád megütközve, kiálts rájuk, hogy: VICC VOLT!!!!
2015. okt. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezen mindenki végig megy,ezen a "szívatáson",a másik ugratásán,főleg,ha ő a legkisebb.

Szerintem ne akadj ki rajta,csak húzzák az arcod...

Persze,ha egyszer komolyan megszívatnak,vagy valami,akkor el kell gondolkodni a haverságon.

2015. okt. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!