Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek is van ilyen barátotok?...

Nektek is van ilyen barátotok? Irigység, utánozás?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki nem bírja ki, hogy ne legyen neki is az, ami nekem van. Ha én Máltára utazom, akkor utána neki is gyorsan Máltára kell utaznia. Ha én erdei gombát szedek, akkor mondjam meg neki hol szedtem, mert ő is odamegy szedni. Ez így megy mindennel kapcsolatban.

2015. okt. 9. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ennek örülnöd kellene,hisz egyfajta követendő példának tart téged
2015. okt. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Utánoz, és nem feltétlen rosszindulatból. Inkább szeretne tartozni valakihez, csak ez így nyilvánul meg nála.

Lehet hogy látja hogy remekelsz, és ő is szeretné utánad csinálni.

Ennyi.Ha irigy lenne, akkor szerintem nem is lennétek barátok, nekem egy irigy barátnőm volt, de tényleg az égvilágon mindent utált. Az az érzésem hogy magát utálta inkább, hogy egy elhagyott (elkényeztetett) lélek, aki bizonyítani akart. Mi sem tartottuk sokáig a kapcsolatot. NA ez az irigység, de a te esetedben nem ez áll fenn.


Viszont ha téged zavar, akkor mondd meg neki, hogy mérsékelje, és ha nem megy akkor el kellene gondolkodni, hogy akarsz-e a barátja lenni, mert mindkettőtök érdekében zárd rövidre a dolgot.

2015. okt. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Én örülnék, ha a barátnőm olyan lelkes lenne az utazási élményemtől, hogy ő is oda akarna menni, boldogan adnék neki tippeket, hogy mit nézzen meg. Vagy javasolnám, hogy várjon egy évet, hogy együtt mehessünk oda. Gombát szedni is tök jó közös program lenne, itt nem ő az irigy, hanem te. Normális ember boldogan, önként osztja meg a BARÁTAIVAL az élményeket. Neked miért fáj, ha ő is szeretne részt venni az általad már megtapasztalt programokon?
2015. okt. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos(hacsak nem akar ugyanúgy kinézni,ugyanazokat hordani,mondani mindenről stb..)
2015. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet pontosan megmondnai,hogy mi van a háttérben.

Lehet az,amit a többiek is írtak,hogy valakihez tartozni szeretne, és így próbálkozik.

Esetleg nem alakult ki még a saját személyisége, nem tudja mihez kezdjen, és ha látja,hogy neked bejött valami, gondolja,hogy neki is fog.

Az én esetemben ez volt, de ez a lány még az öltözködésben és minden apró dologban is próbált utánozni. Suliban amíg közelebbi kapcsolatunk volt, folyton utánozott frizurák terén,de úgy hogy másnap mindig ugyanúgy fogta el,ahogy nekem volt. Még az írásban is(még kisebbek voltunk)és akkor próbáltam magamnak 'kialakítani'a saját stílusom,ahogyan írjak, és még ezt is próbálta lemásolni,úgy hogy a végén szinte egyforma volt.

Ha egyik nap fekete nadrágot vettem, másnap ő is. Volt,hogy néha azt hitték tesók vagyunk,és mikor megmondtam,hogy nem nagyot néztek.

Vettem egy új ruhát? Nahát,ő is épp ilyet nézett. És másnap már megvolt.

Mára kezdi kicsit leszokni ezt, de már nem vagyunk olyan szoros kapcsolatban.

Először retten zavart, de aztán kezdtem úgy felfogni, hogy valakinek legalább példát adok, van aki rólam vesz ötletet,ezek szerint valamit nagyon jól csinálok!

Próbáld meg nem felvenni az ilyen dolgokat!

2015. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!