Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? SOS!

Mit csináljak? SOS!

Figyelt kérdés
A barátnőm most hívott, felvették egy suliba és, hogy ez nagy lehetőség neki. Nagyon ki akadtam, mert nagyon szeretem!! Most mit csináljak?? Egy hét múlva elmegy a suliból!!!
2015. okt. 14. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a probléma??? Ha szereted örülsz a szerencséjének és tartjátok a kapcsolatot továbbra is. Ha csak magadat szereted akkor kiakadsz és úgy is maradsz.
2015. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Örülj a sikerének!

2. Telózz/írj oda a másik suliba valami nevelési vagy drog tanácsadó nevében és intézd el,hogy ne vegyék fel,így veled maradhat.

3. Íratkozz át te is.


Válasz.

2015. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem belehalni, majd találkoztok délutánonként. Valahogy kifogod bírni, hogy nem ül melletted matek órán.
2015. okt. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én se járok egy suliba a legjobb barátnőmmel, már majdnem 2 éve és még mindig legjobb barátnők vagyunk :D A távolság megerősítheti a barátságot.
2015. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!