Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehetek valaki legjobb...

Hogy lehetek valaki legjobb barátja, aki nem is ismer?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm azt mondta, én vagyok a legjobb barátja. De nem szoktunk programokat szervezni, véletlenül szoktunk összetalálkozni, és leülni beszélgetni (ez is egy parkban volt), és azt gondolom, nem sokat tud rólam. Meg is mondta, hogy rajtam kívül még más is volt, de vele nem nagyon találkoznak manapság. De érdekes, hogy nem is invitál soha sehova, nem is javasolja, hogy menjünk el valahová. Nekem nincs velem semmi bajom, de megvannak a saját barátaim. Nem zavar, ha találkozunk, beszélgetünk,de ne tudom elképzelni, hogy lehetek a legjobb barátja. Szerintem nem sokat tud rólam.
2015. okt. 16. 12:48
 1/10 A kérdező kommentje:
*nincs VELE semmi bajom (de velem se, hehe :D)
2015. okt. 16. 12:59
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy csak kedveskedni akart. Vagy mással még ennyire sincs baráti kapcsolatban, így vagy Te a legjobb.
2015. okt. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Akkora ideje jobban megismernetek egymást és majd elválik, hogy igaza volt-e a kijelentése.
2015. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de nembiztos, hogy jobban meg akarom ismerni. Azt se hiszem, hogy kedveskedni akart, mert miféle kedveskedés ez? Ilyet nem szokás csak úgy mondani. Mindegy, meglepődtem.
2015. okt. 16. 14:12
 5/10 anonim ***** válasza:
hát hogyha nem zavar, hogy legjobb barátjának tart és továbbra is iylen marad a viszony köztetek, akkor hagyd rá, legyél te a legjobb barátja, ha ő annak tart. :)
2015. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó, hát persze, csak meglepődtem, hogy ilyen is lehet. De érdekes, meg is mondta, hogy leváltja az embereket, más lesz a legjobb barátja, ha nem találkozik velük egy ideig.
2015. okt. 16. 15:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem tudja hogy mit jelent a legjobb barát.
2015. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azt kétlem, hogy lehet azt nem tudni?
2015. okt. 16. 15:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a barátai között tényleg te vagy a legjobb, másokkal még ennyire sincs jóban. Szerintem simán lehet, hogy ő tényleg legjobb barátként tekint rád és szeret téged (mint barátot) attól függetlenül, hogy valójában nem olyan jó a kapcsolatotok és nem is ismeritek egymást eléggé. Nem mindenkiben ugyanúgy működnek a dolgok. Lehet, hogy egyszerűen csak szeret veled lenni, nem kell ehhez sokat beszélgetni vagy programokat szervezni mert van, akinek már a másik puszta jelenléte is sokat jelent, jól érzi magát ha veled van. Ha neked nem is jelentenek sokat ezek az alkalmak, attól ő még lehet, hogy máshogyan értékeli őket.
2015. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de hogy lehet egy barátságot a véletlenre bízni?
2015. okt. 16. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!