Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem létezik olyan emberi...

Nem létezik olyan emberi kapcsolat ahol mindkét fél határtalanul önmaga lehet?

Figyelt kérdés
Kezdek belefáradni, hogy minden emberi kapcsolatom egy felszínes játszma, ha megmutatom egy kis szegletemet, ami nem fér bele a másik világképébe értetlenül állnak előttem, nem tudják hova rakni, figyelmen kívül hagyják. Így hát fel kell nekem is vennem egy szerepet. Állandóan csak az unalmas, hétköznapi témák mennek. Mások kibeszélése, üres fecsegés, idióta hétköznapi témák, nem bírom már... úgy érzem sohase fogok olyan embert találni akivel korlátlanul megoszhatom önmagam... felületes csevegés, játszmák, szégyen és takargatás nélkül. Úgy érzem mindenki túl normális hozzám, talán beteg vagyok?
2015. okt. 17. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Mesélnél magadról? Mi az ami Téged érdekel, ami nem hétköznapi? Fiú vagy?
2015. okt. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt gondolom engem is zavar hogy mindenki csak ilyenekről tud beszélni meg hogy sok ember előtt meg kell játszanod magad. Mesélj magadról.
2015. okt. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Bármilyen emberi kapcsolatnak csak akkor van értelme, ha ez megvalósulhat. Ha nem valósul meg, nem jó emberekkel barátkozol.
2015. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!