Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hova hívjam el a barátomat...

Hova hívjam el a barátomat Halloweenkor? Nekem ő a legjobb barátom, ő is hasonlóan érezhet, de ezt soha nem beszéltük konkrétan meg.

Figyelt kérdés
Hogy többet legyünk együtt arra gondoltam hogy közösen mehetnénk el a legjobb fiú barátommal (fiú vagyok) Halloweenkor valahova. Egyikünk se nagy bulizós típus. Hívjam át hozzám és nézzünk pár horror filmet és együnk pizzát? Vagy valahova discóba bulizni lenne jobb elmenni? Ha áthívom akkor ajánljam fel neki, hogy aludjon nálam?

2015. okt. 18. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de hany eves vagy, hogy ez ekkora dilemma neked? Amugy " szia xy , nincs kedved atjonni filmezni /elmenni bulizni okt. Vegen?"
2015. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mint már mondtam egyikünk se az a nagy bulizós típus, és az a nagy társasági lény se, szóval nincs sok tapasztalatom ilyen téren.

Köszönöm a választ.

2015. okt. 18. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok nagy hazafi, nem a himnusz a csengőhangom, de emberek, MAGYARORSZÁGON nincs 'halovin'.
2015. okt. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az van amit ünnepelsz :)
2015. okt. 18. 17:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egyikőtök se bulizós, diszkózós típus, akkor inkább filmet nézni hívd meg, annak biztosan örülni fog. :)
2015. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tényleg az lesz a legjobb ötlet :D
2015. okt. 18. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!