Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért jó nekik ha piszkálnak?...

Miért jó nekik ha piszkálnak? 12/L

Figyelt kérdés
Az osztalyomban eleg sokan piszkalnak a magassagom miatt. 12 eves vagyok 170 cm es nagyon sokat mozgok. Ezt a kerdest azoknak szegeznem akik alltalanossagban piszkalni szoktak. Mi ert jo ez nektek? Hogy leromboljatok az ombizalmamat? Elore is koszonom a valaszt.

2015. okt. 19. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Irigyek és féltékenyek , ezért . A fiúknak tetszik , így palástolják .
2015. okt. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért mert emiatt más vagy és ebben a korban sajnos ha más valaki mint ők akkor az célpont, mert irigyek rá.

Ne foglalkozz velük, illetve ha nagyon zavaró akkor beszélj róla az osztályfőnökkel, vagy tesitanárral.

2015. okt. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van, aki más azzal így bánnak, nem kell vele foglalkozni, tanuld meg minél hamarabb leszarni mások véleményét, mert az egyáltalán semmit nem számít. Ha piszkálnak röhögj rajtuk egy jót hogy mennyire hülyék és gyerekesek.
2015. okt. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert örömet szerez a piszkálónak
2015. okt. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert ennyi ész jut a korostályodnak általában. Majd kinövik, te meg ne foglalkozz velük.
2015. okt. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert retardált barmok és befolyás "okozz valakinek ok nélkül kárt és nagyobb leszel mások szemében" üzenetet sugározza nekik.

Probálj meg logikát használni ezek ellen.

Kérdezd meg tőlük, mi a bajuk, miért csinálják, 1-2 agyatlan nem vicces poénon való röhögésen kívül mi jó származik nekik ebből és hasonlókat.

De legjobban ignorálást tudom ajánlani. Ha ennyire agyatlanok, miért hagyod befolyásoljanak?

Miért érzed magad rosszabbul ok nélkül? Hogy rombolhatja le más önmagadon kívül önbizalmadat?

Ha segítség kell, írj.

2015. okt. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Istenem, emlékszem, hogy engem ennyi idősen konkrétan mindenért szétaláztak. Minden testi adottságomért, a hobbimért, a ruháimért, hogy nincs mobilom, nem sminkelek, szóval tényleg-tényleg minden egyes amúgy teljesen normális dologért, és a vicc az volt, hogy legalább a fele rájuk is igaz volt. Az önbizalmamat teljesen lerombolták, és mivel a külsőmet is sokszor cikizték, a végére egy görbe tükröt állítottam magam elé, aminek meg is lett a következménye. Egy év alatt rengeteg mindenben változtam/próbáltam változni, aztán másfél-két után rájöttem, hogy borzalom, amit magammal művelek mások kedvéért. Teljesen kiléptem a körükből, másokkal barátkoztam, keresni kezdtem a normális önmagamat és helyrepofoztam az értékrendemet meg az életemet.

Szóval összességében ne hagyd, hogy bármiért is piszkáljanak és hogy ez tudat alatt hatással legyen rád. Ha valamiről normálisan elmondják a véleményüket, gondold végig, hogy van-e benne igazság, de ha csak egyszerűen cikiznek olyanért, amiről nem tehetsz, akkor szard le. Rámehet az életből három-négy év, aminek minden napján magadat marcangolod. Az gúnyolódó emberek undorítóak.

2015. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
15/f én így 15 évesen 170 vagyok :D
2016. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!