Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az olyan emberek akik abban...

Az olyan emberek akik abban lelik örömüket hogy mást bántanak, piszkálnak, gunyolnak azoknak mi örömük van ebben vagy mitől jobb nekik?

Figyelt kérdés
Nem saját problémám van. Csak szeretném tudni.
2015. júl. 17. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez sima kémia. Termel a szervezetük egy/több olyan hormont, amitől jól érzik magukat, eufória, pörgés, hatalomérzet stb. Hogy ez miért alakul ki, vagy miért vannak, akik így születnek, az egy más kérdés.
2015. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A saját boldogtalanságukat vetítik ki másokra. Esetleg ilyen beállítottságúak, de inkább az előző. :D
2015. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert ekkor annak tudnak örülni, hogy ők mennyivel jobbak ebben vagy abban (ami miatt bántják az illetőt). Sekély e kéj.
2015. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Annyira unalmas az életük, hogy ráérnek másokat piszkálni és bántani. Vagy a saját frusztráltságukat vezetik le máson. Ez nagyon szánalmas dolog. Ha meg neten keresztül teszi ezt valaki, az meg még szánalmasabb. Arc és név nélkül marha nagy bátorságra vall a billentyűzeten pötyögni. Youtube-on szoktam olyan hozzászólásokat látni, te... Mindig csak a fejemet rázom, hogy ha nem a saját szememmel látnám, el se hinném, hogy ilyen emberek léteznek.
2015. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
El sem tudom képzelni hogy léteznek ilyen emberek. Még nem találkoztam ilyennel.
2015. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés. Nekem jelenleg is van ilyen problémám. A munkahelyemen egész nap azzal cikiznek, hogy 18 évesen még szűz vagyok. Undorító dolog. Főleg, ha nem ismerik a dolgok hátterét. Nem tehetek arról, hogy nekem csak az intelligens egyének vonzóak. Néha azt kívánom, bárcsak hazudtam volna nekik...
2015. júl. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6-osnak

Jegyezd meg, hogy szexuális életről, betegségekről, anyagi és családi dolgokról SOHA nem beszélünk egy munkahelyen SENKINEK! Csak egy jó tanács akart ez lenni, nem lecseszés, félre ne értsd :)

#4 voltam

2015. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, erre már rájöttem utólag. Már az elején gondolhattam volna, hogy ez lesz a vége, hisz ismerem az emberi természetet. Csak támadási felületet kerestek, amit meg is találtak. Kicsit elővigyázatosabbnak kellene lennem, és elkerülhetném a konfliktusokat. Ez egy jó lecke volt. Megtanultam, hogy többet ilyet nem szabad.
2015. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!