Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondolnátok rólam ezek...

Manó10 kérdése:

Ti mit gondolnátok rólam ezek után?

Figyelt kérdés

Szalagavató táncra felkért egy 12.-eslány(én most vagyok 11.-es),de én nemet mondtam.A folyosón is szoktam látni+a szakkörön is láttam egyszer.De én nem köszöntem neki egyszer se.


Miért kért meg?Lehet bejövök neki?Bunkónak tarthat most engem?Mit gondolhat rólam?



2015. okt. 23. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Én, nem tetszem neked.

Kérdezd meg tőle.

2015. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjál igent bár elég késön kért meg
2015. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy bejössz Neki. Főleg, ha máskor is megpróbált már közelebb kerülni hozzád.

Persze lehet, hogy csak nem volt partnere. De az előbbi a valószínűbb.


Ha udvariasan mondtál nemet, akkor ebben semmi rossz nincs.

Ha Ő Neked nem jön be, akkor teljesen természetes, és normális, hogy nemet mondtál.


Azzal azért legyél tisztában, hogy a visszautasítással elég határozottan azt üzented: "Te nem jössz be nekem."

Ezek után már nem gondolhatod meg magad.

2015. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy bejössz neki, de mondjuk nálunk fiúhiány van, így voltak akik már kb mindenkit megkérdeztek, csak hogy legyen valaki.
2015. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Atya ég táncolni kellett volna-nem szexelni....Hát persze,hogy bunkónak tart.-Főleg ha többször rád köszönt már és te (nagy agy)-vissza sem köszöntél.

Remélem kíméletesen mondtál nemet.

2015. okt. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 csingilingg84 ***** válasza:
Nem biztos, hogy tetszettél neki. Nálunk alig van fiú, én is két hétig kérdezgettem kb. mindenkitől, mire lett párom. xD
2015. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" táncolni kellett volna-nem szexelni"


És azt talán nem tudod, kedves 5-ös, hogy egy táncfelkérés üzenetet hordoz? És hozzá hasonlóképpen az arra adott válasz is!


3-as, 39/F

2015. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 harkow válasza:
jogod van nemet mondani,de nem volt szep toled.(szerintem!) probald meg kompenzalni.legy bator es kerj tole bocsanatot.talan meg nem keso.
2016. febr. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!