Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hülyeséget akar csinálni a...

Hülyeséget akar csinálni a barátnőm, hogy állítsam meg? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm: V Neki van egy pasija: D nekem is van egy barátom: A

V és D nagyon sokat veszekszik, nem örültem neki mikor össze jöttek mert tudtam hogy D rossz hatással lesz V-re és ez így lett V önyilkos akar lenni eret akar vágni, egy D-betűt karcolt a kezére mint ahogy D is sokszor akart/csinált. Azt akarom hogy szakítsanak. Írtam egy üzenet V anyukájának Hogy beszéljen vele mert én már nem tudtam mit tegyek. Az üzenetben utaltam arra hogy olvassa el miket ír facebookon. Na rólam tudni kell hogy én lefeküdtem A-val (15 éves vagyok) és anyum nem tud róla és nem is kellene meg tudnia. Ha el olvassa V anyuja az üziket meg tudja hogy már nem vagyok szűz és ezt elmomdja anyumnak nekem végem.

Szóval erre szeretnék választ kapni:

1: Hogy érjem el hogy szakítson V és D?

2: Hogy állítsam le V-t az öngyilkosság és és ehez hasonló hülyeségekről?

3: Hogy érjem el hogy V anyuja ne mondja el hogy nem vagyok szűz? Mert akkor el tiltana A-tól amit nem akarok.



2015. okt. 24. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:

És mindezt kiírtad ide a neveddel...Ez vagy egy ótvar kamu, vagy nagyon butuska vagy még. Ha valakinek, akkor neked nagyon nem való még a nemi élet, remélem, legalább védekeztetek.

1. Ha sokat veszekszenek, úgyis szét fognak menni, semmit nem kell tenned ezért.

2. Beszélj az anyjával, ne a Facebookon üzengess. Amilyen stílusban és írásmóddal megy ott a chatelés a tinik között, szerintem a felét se érti, vagy el se olvassa mind, mert belefárad a rövidítések, elírások stb. értelmezésébe.

3. Ha mégis megtudta, kérd meg rá személyesen, hogy ne mondja el. Az ennél is jobb megoldás az, hogy te mondod el anyudnak.

És az ég szerelmére, tényleg védekezzetek, lehetőleg óvszerrel.

2015. okt. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A N. Viviven az?
2015. okt. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy dolgot tehetsz: Ne ugass bele mások dolgába! Járj iskolába és tanulj!
2015. okt. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

Nem vagyunk hülyék védekezünk! De am köszi a tippeket.

2-ik válaszoló:

Nem

2015. okt. 24. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!