Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+6 hetesen petezsák és benne...

5+6 hetesen petezsák és benne szikhólyag! (a papírra volt írva 16mm is de em tudom most h petezsák, vagy szikhólyag hülyeséget meg nem akar írni. Ugye minden rendben van?

Figyelt kérdés

Dr.nő azt mondta jó helyen tapadt meg minden rendben, napok kérdése és lesz szívhang.

2 hét múlva kell csak visszamennem.


Én azért aggódom kicsit, meg sok olyat olvastam hogy volt petezsák de mégsem lett benne senki :(


2012. febr. 28. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Első terhességnél én is 5+6 hetesen voltam, nem volt szívhang, csak szikhólyag, 2 hét múlva mentem újra, addigra volt szívhang is. Nem érdemes a 6.hétnél előbb menni, pont a para miatt, amit írsz.

Másodiknál már csak a 8.héten mentem először dokihoz.

Most 7 hetes vagyok a harmadikkal, jövő héten megyek először dokihoz.

Ne aggódj.

2012. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Akkor nagyon remélem hogy lesz is benne valaki 2 hét múlva és remélem hogy lesz szívhangunk is!


Nekem is 2. baba, de első nél is és most is a dr.nő mondta mikor menjek ők számoltak én nem is figyeltem.


Remélem gyorsan eltelik ez a két hét!!!!


Gratulálok a 3. babához! :)

2012. febr. 28. 13:31
 3/3 anonim válasza:

Én annyiban nem értek egyet az előttem szólóval, hogy minél hamarabb menni kell dokihoz, megnézze, jó helyen ágyazódott-e be egyáltalán. Jó, hogy mentél rögtön.


Ne izgulj, 6 hetesen nekem is csak petezsákot látott (baba szerint 5 hét volt), aztán a következő héten már volt szívhang is.


8 hetes kismama

2012. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!