Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megint cserben hagytak,...

Megint cserben hagytak, megéri foglalkozni velük?

Figyelt kérdés

Van 2 haverom, vagy csak volt, nem igazán tudom.

Iszonyatosan kedvelem őket, de szerintem ők engem nem annyira vagy nem tudom.

Kb. 3 hete elhívtak és elmentünk együtt kikapcsolódni, tök jó volt meg minden.

Viszont ők soha nem keresnek.

Volt hogy rám nyomták a telefont, Facebookon se mindig írnak vissza.

Tavaly olyan szinten megbántottak, hogy csak nagyon nehezen tudtam Nekik megbocsátani.

Nekem nagyon hiányoznak, de nem akarom mindig én keresni őket. Ők viszont valószínűleg nem fognak.

Úgy érzem ki kellene őket törölni az életemből, igazából az egész olyan se veled se Nélküled helyzet.

SZERINTETEK MIT KÉNE TENNEM? 😶


18/F



2015. okt. 24. 14:03
1 2
 1/11 Bob the builder ***** válasza:
33%
legyél egy kicsit tökösebb, ne hisztiz annyit
2015. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos elég szentimentális vagyok, bár ez egyáltalán nem látszik rajtam, sőt.
2015. okt. 24. 14:28
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Gyakoriak az ilyen féloldalas kapcsolatok, ahol a nehezebb kapcsolatteremtő képességű emberek "ráragadnak" másokra.
2015. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azért a 'ráragadás' elég nagy túlzás.

Nem zaklatom őket, és vannak más barátaim is, csak őket valamiért jobban kedvelem.


A kérdés még mindig az, hogy ki mit tenne ilyen helyzetben, nem Pszichológiai szakvéleményre van szükségem.

2015. okt. 24. 14:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy ha hanyagolok valakit, egy idő után keresni fog. Elég nehéz megállni, de hidd el jobb toporogni, mint megalázni magad. Ha keres csak örülök, ha nem , akkor meg nem ér annyit. Szóval most muszáj lesz végre kicsit azt mutatnod, hogy nincs szükséged rájuk. Addig azért persze ne unatkozz, foglald el magad hobbival, ismerkedj más emberekkel.
2015. okt. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Hanyagolni fogom őket, és meglátjuk mi lesz belőle. :)

...

És neked ez a hanyagolós módszer mennyire szokott beválni?

Hány esetben keresnek, és kb. Mennyi idő után? :)

2015. okt. 24. 14:48
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam pár "barátnőmmel". Szóval én is elkezdtem őket hanyagolni, hátha észreveszik magukat, de ahelyett, hogy ők kerestek volna, soha többé nem beszéltek velem..

17L

2015. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Javarészt kerestek, bár hosszabb idő után, mint amennyit kibírt néha a lelkem. Szóval ez egy vajúdásos időszak. Viszont az is szar, amikor érzed, hogy nem keresnének, ha Te nem kezdeményezel, és el kell döntened melyik jobb. Hosszabb távon mindenképp az a jobb, ha megőrzöd az önbecsülésed.
2015. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítséget! :)
2015. okt. 24. 17:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi volt az a megbántás?

Nekem is voltak ilyen barátaim.Engem hívtak mindenhova,de állandóan szivattak.Volt,hogy szó nélkül otthagytak,odahívtak x helyre és nem is ott voltak,amikor a strandon voltunk,kajáltunk,ott sem vártak meg,kiröhögtek,az egyik körtével dobált.Én kitöröltem őket az életemből,még a számukat is letiltottam.

2015. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!