Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm miért hagyott...

Legjobb barátnőm miért hagyott cserben, mikor a legnagyobb szükségem lenne rá?

Figyelt kérdés
Félreléptem, és beleszerettem abba a másik férfiba. Kínlódok. Se éjjelem, se nappalom nincsen. Lépni nem tudok, mert két évvel ezelőtt szintén félreléptem, és abba a másik pasiba is beleszerettem. AKkor lépni akartam, de a férjem nem engedte a gyerekeket, azt mondta, hogy szó sem lehet arról, hogy elvigyem őket, egy másfél szobás albérletbe, hogy négyen nyomorogjunk ott. Valamilyen téren igaza volt, belátom, itt mégiscsak külön szobája van mindkét fiúnak. De most beleszerettem egy másik pasiba. Rettegek, nem tudom mi legyen. Ha színt vallok elveszítem a gyerekeimet, mert a férjem még egy megcsalást nem fog megbocsátani. Ha nem vallok színt megőrülök. Számítottam arra, hogy megint a támaszkodhatok a barátnőmre, mint két évvel ezelőtt, de csúnyán leosztott és visszautasított. Látom rajta, hogy megvet. Nem szól semmi rosszat azóta sem, de nem támogat, pont most nem támogat, amikor a legnagyobb szükségem lenne rá. Miért lett ennyire önző hirtelen?
2015. okt. 15. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
De sok pasiba szeretsz te bele. Minek mentel te ferjhez ha tudtad magadrol hogy ribi vagy
2015. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Nem tudom mi furcsaság van abban, ha egy normális barátnő nem akar asszisztálni egy össze vissza csalt élethez.
2015. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Barátnak/Barátnőnek lenni nem azt jelenti, hogy asszisztálunk az erkölcstelenség mellett, csak mert azt a barátunk műveli.


2 évvel a barátnőd azt hitte (szerintem), hogy tanultál az esetből...de ezek szerint nem. Ezek után jogos a csalódottsága, hisz így kárba veszett a 2 évvel ezelőtti támogatása is.

2015. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Jaj, te szegény áldozat, meg ne sajnáljalak... valószínűleg a barátnőd nagyot csalódott benned, hogy nem vagy képes összezárni a lábad és egy gyenge alak vagy.

Én sem nézném el egyik barátomnak se, hogy ilyen legyen. Szenvedj egyedül, ilyen barátra ki a fenének van szüksége? Nem ő az önző, a hiba a te készülékedben van.

2015. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

a r1b4nc0k ezt érdemlik...csodálom, hogy az előzőnél nem küldött el a p1cs4b4...végre megjött az esze :)


22F

2015. okt. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Tanácsot és lépéslehetőségeket várj tőle, nem támogatást és erőnyújtást amikor te bashzod el életedet szó szerint.....

Kapj az agyadhoz, lehet nem is tudod mi a szerelem.

2015. okt. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én sem lennék a barátod!Szégyeld magad!
2015. okt. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Elég volt két sort olvasnom. Pedig már azt hittem, hogy te vagy az áldozat.


Miért mentél férjhez?


Ugye tudod, hogy ezekért még megfizetsz és egyedül maradsz?


Férjed van, gyerekeid... Úristen!

2015. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értelek benneteket. Az ember nem tehet arról, hogy kibe szeret bele. Nem tudok szabadulni attól a férfitól. Nem is akarok. Magam sem értem, de otthon minden rendben van, két évvel ezelőtt, amikor volt az a másik pasi otthon kicsit se stimmeltek a dolgok. De most igen. De az a másik férfi most annyira vonz magához, mint valami mágnes. Jobban kell nekem, mint egy falat kenyér. Jobban, mint a férjem. Éjjel-nappal csak rá tudok gondolni. Mit tehetek én erről????
2015. okt. 16. 18:08
 10/16 anonim ***** válasza:

Már nem vagyunk ösztönlények, ezen kellene tudni uralkodni. Nem utolsó sorban pedig ápolni a házasságot, ami úgy tűnik már évekkel ezelőtt megbukott, hisz gondolom nem vagy még szerelmes belé.


Ráadásul itt nem csak érzelmekről, hanem értékekről/áldozatokról is szó van. Nem ismerjük a férjedet...nem gondolom egy angyalnak, de ő is áldozott a családért, még a félrelépésed után is, mert ahogy olvastam ő a gyerekei érdekeit tartotta szem előtt.


"két évvel ezelőtt, amikor volt az a másik pasi otthon kicsit se stimmeltek a dolgok. De most igen."


Ne vett sértésnek, de nem-e lehet, hogy azért, mert már van "rutinod"?

2015. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!