Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha egyik napról...

Mit csináljak ha egyik napról a másikra az egyik barátom azt mondja hogy egy ribi vagyok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van az osztályból egy fiú aki már nagyon rég óta szerelmes belém pár nappal ezelőtt viszot azt mondta az eggyik haverjanak hogy én egy ribi vagyok és hasonlók amiket nem kívánok leirni... Mit tegyek?

#emberi kapcsolat #kapcsolatok szetszakadasa #barátság szetszakadasa...
2015. okt. 24. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán gondolkozz el rajta hogy milyen okból mondhatta?
2015. okt. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem leirni hogy 213 éves lány vagyok
2015. okt. 24. 22:52
 3/12 A kérdező kommentje:

13 éves vagyok

És fogalmam sincs hogy milyen okból mondhatta mert én sose vagyok utálatos sem semmi hasonló...

2015. okt. 24. 22:53
 4/12 anonim ***** válasza:
az jó öreg azta mindenit! Nos lehet meg akar tömni és ezért predentál, hogy szerelmes. Vagy a haverja elött szégyenli az érzéseit kiadni és macsót játszik ez a kettő opció van.
2015. okt. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem is nagyon értettem amúgy mindenki tudta hogy szerelmes belém
2015. okt. 24. 22:57
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért kéne bármit is tenned?

Ne kommunikálj e oszt társaddal. Ha majd beszél veled akivel beszélt, mondhatod nem vagy az.

2015. okt. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na hát ha bejöttél neki és nem viszonoztad, akkor lehet így próbált elégtételt venni a sérelme miatt. Csak azt tartom viccesnek, hogy téged ez ennyire meghatott.
2015. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És azt is mondta (a haverjanak) hogy engem már akkor is rib.anc-nak tartott amikor még szerelmes volt belém.... Kézdem egyre jobban elvesziteni a fonalat
2015. okt. 24. 23:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát a napnál is világosabb hogy hazudott. Olyan naiv vagy hogy az elképesztő :D
2015. okt. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz hülye gyerekekkel ;-)
2015. okt. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!