Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hanyagol a legjobb...

Miért hanyagol a legjobb barátnőm, ha nem történt semmi komoly konfliktus?

Figyelt kérdés
Komoly alatt azt értem, hogy beszélgettünk, mentek a smile-k, röhögtünk meg minden, (facebook-on) és mondta, hogy elmegy aludni. Még gyors kérdeztem valamit, erre még válaszolt. És volt egy nagyon fontos kérdés, amit még leírtam neki,amit akkor tudtam meg,de nem válaszolt. Írtam a barátjának, megnézte és ő sem válaszolt(mi még nem találkoztunk de már poénból pl mondtam barátnőmnek írja neki üdvözlöm stb.). Másnap írtam neki hogy jó ,hogy tud válaszolni. De akkor már órák óta látta a kérdésemet. Mondtam ,hogy írtam a barátjának is, de ő sem reagált mire kiakadt. Ekkor több mint egy napig nem válaszolt az üzeneteimre. Majd írta nagy nehezen , hogy nincs semmi baja velem. Az utolsó "beszélgetésünk" az volt , hogy megírtam neki, hogy a volt osztálytársunk tőlem akar információt kiszedni róla, mire közölte, hogy konkrétan leszarja. Este lecserélte a profilképét, írtam neki, hogy jó lett privátban. Meg nézte, de semmi.Ez egy közel 14 éves barátság.Most kezdtük a középsulit, szóval új barátok stb., de azért mégis rosszul esik, hogy ennyire leszar. Anyukám azt mondta hagyjam, majd keres ha hiányzom neki. Mert kicsit úgy érzem elhalmoztam a problémáimmal. Viszont azóta, hogy rájöttem erre próbálok csak és kizárólag róla beszélni de semmi. Egyszer sikerült beszélni, de én kérdezgettem ő meg : aha, ahhhhaa, igen, nem. Úgyhogy megkérdeztem: írjak később, rosszkor zavarlak? Erre annyit mondott: mindegy. :(
2015. okt. 26. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:

"Miért hanyagol a legjobb barátnőm, ha nem történt semmi komoly konfliktus?"

Beszéld meg vele.

2015. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit hanyagold. Lehet rossz kedve van. Én se örülnék neki ha valaki eláraszt a problémáival. Aztán meg rólam kéne beszélni..én személy szerint nem szeretek magamról beszélni. Ha akar akkor majd fog írni.
2015. okt. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg beszélném de nem hajlandó írni.Akármit írok neki semmi válasz! Kicsi olyan mintha "adná alá valaki a lovat". de most nem írok neki, ha ír ír ha nem akkor úgy tűnik talált mást...
2015. okt. 26. 11:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt is kérdeztem tőle mi a baja vele, mit csináltam, miért ilyen stb. de nem válaszolt csak annyit hogy semmi.
2015. okt. 26. 11:28
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Most komolyan, miért kell az életedet a szánalmas facebookon élni?? Lehet, hogy elfoglalt s azért nem válaszolt. Emiatt nem kell rögtön temetni a kapcsolatot basszus.. Egy 14 éves "barátságban" egyszer nem reagál a facebookon arra, hogy az egekbe magasztalsz egy amúgyis sekélyes cselekedetet, és most emiatt már rögtön rettegsz, hogy vége a "barátságnak". Egy igazi barát bízik annyira a másikban, hogy egy ilyen semmiségen nem borul ki. De továbbviszem: két igazi barát nem a facebookon beszél meg fontos dolgokat.


És pontozzon le bátran mindenki, én vállalom a véleményem s ezért zárom ki magam ebből a kiüresedett generációból.


Ne haragudj, ezt nem csak rád értem.. De tényleg, semmi értelme nincs ilyen dolgokon fennakadnod! Aggódni akkor kezdj el, ha élő beszélgetés közben sem figyel rád, mikor a segítségére lenne szükséged.

2015. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a kommented első fele azért nem igaz, mert nem egyszer nem válaszolt hanem három napja nem reagál. az összes üzenetemet megnézi de nem ír vissza. a másik fele viszont,igaz, ha tényleg szükségem lesz rá de ugyan ez lesz akkor ...
2015. okt. 26. 14:21
 7/7 Nekem86 válasza:
Megkésve, de az utolsónak üzenném, hogy ha valaki nem képes nekem visszairni, azt ugy veszem mintha a valo életben elsétálna mellettem köszönés nélkül. Nagy bunkóság és egy jó barát nem tesz ilyet.
2019. okt. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!