Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki lehet békülni egy 1 évig...

Ki lehet békülni egy 1 évig tartó konfliktus után a volt legjobb barátnőmmel? (hosszú)

Figyelt kérdés
1 éve a legjobb barátnőm eldobott magától, mert én barátkoztam egy másik lánnyal is. Egyszer csak egyik napról a másikra nem szólt hozzám, nem kereste a társaságom, nem beszéltük meg. Mondjuk így utólag én már látom, hogy én voltam a hülye, még akkor oda kellett volna mennem hozzá... 1 éve már hozzám se szólt, mindkettőnknek más barátai lettek, sose beszélünk. Nekem nagyon hiányzik, egyszer próbáltam vele megbeszélni, de akkor csak annyi volt, hogy rámnézett hülyén, és visszament a barátnőihez. Sajnos az a helyzet, hogy az ő 3-as barátságuk sokkal erősebb, mint az én és a 2 barátnőmé.. mi mindig összeveszünk mindenen, valaki mindig kimarad a dolgokból, és megsértődik.. a legtöbbször én vagyok az a felesleges harmadik, és akárhányszor mondom nekik, hogy beszéljük meg a dolgokat, azt mondják, hogy jó, változtatni fognak, de már 1 éve folyamatosan ez megy, és semmi változás.. nekem nagyon hiányzik a legjobb barátnőm, egyedül vele voltam egy hullámhosszon, vele tökéletesen megértettük egymást.. viszont nem akarok hülyét csinálni magamból, mert egyszerűen látszik, hogy ő a 2 másik barátnőjével sokkal jobban megvan, mint mi 3an, és ha megint meg akarnám vele beszélni, akkor tudnám, hogy úgyse akarná.. Ezt hogy lehetne megoldani? :/ bocsi a hosszú szövegért, de igazából nem tudom, hogy mit tegyek, folyton az jár az eszemben, hogy "már csak pár hónap és vége", mert már 8.os vagyok, de az utolsó évemet itt nem így akarom eltölteni, hanem egy nyugodt, jó barátságban, de az sajnos nincs.. Ti mit tennétek, ha ki akarnátok békülni egy számotokra olyan fontos emberrel, aki 1 éve hozzátok se szól?

2013. márc. 3. 15:12
 1/1 anonim válasza:

Szia


Ez velem is volt már így, de elment a suliból, nem bántam meg. Vagyis:


Ezen neked NEM kell bánkódnod semmit. Lehet, hogy eléggé szar érzés, hogy akivel jó barátok voltatok, most nem is szóltok egymáshoz.


Lényeg: Ő NEM ÉRDEMLI MEG AZT. HOGY TE A BARÁTJA LEGYÉL!!! Csupán NEKED fordult meg a fejedben hogy ki kellene békülni. Sajna ennek nincs jövője :/ Főleg az ő részéről. Hidd el nekem :)


Nagyon- nagyon nehéz ezt elfogadni, megvalósítani, hogy úgymond "leszard" de annál jobb érzés lesz, fel fogsz szabadulni.


Remélem segítettem :)

2013. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!