Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elkene felejtenem ezt a ket...

Elkene felejtenem ezt a ket baratnomet?

Figyelt kérdés
Van ket baratnom,mindkettojukkel nagyon joba voltam regen,de ok egymassal mindig sokkal jobb kapcsokatba voltak ha paros feladat volt egymast valasztottak,ha padtarsat valasztottak egymast valasztottak en meg mindig a harmadik kerek voltam. Akkor amikor ebbol elegem lett akkor nem foglalkoztam veluk hagytam oket,legyenek el ketten,de aztan meg mindig en voltam a szar. Egyutt mentek el nyaralni nelkulem es hasonlok. Mindent nelkulem csinalnak,de tenyleg. Pecig mindig elmondjak hogy ebben a baratsagban mindenki egyenrangu..Hagynom kene hogy ennek a baratsagnak vege legyen? Szeretem oket de ez mar igy nem allapot en ebbe a baratsagba nem leszek gyertyatarto. Ha esetleg valaki volt mar ilyen helyzetben vagy csak tudna tanacsot adni azt megkoszonnem.

2015. nov. 1. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Vedd észre, hogy ez nem barátság...
2015. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!