Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felek, hogy elveszitem a...

Felek, hogy elveszitem a legjobb baratnomet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
En mindig magamat adom a kapcsolatunkban es a baratsagunkban. Nem akarok harcolni a figyelmeert es a szereteteert, ennek nincs is nagyon ertelme, ugy gonodolom. En ot nagyonnagyon szeretem, a legeslegjobb baratnom, viszont van egy negyes kis lanycsapatunk, ugye 2-2 legjobb bnobol all(belolem meg a baratnombol, meg masik 2 csajbol), es igy negyesben is a legjobb bnok vagyunk, viszont a ket kettes az erzodik. Elegge feltekeny tipus vagyok, de inkabb megprobalom nem kimutatni, mert eddig akarhanyszor kimutattam csak baj volt belole. Baratnommel minden este hanguzenetekben beszelgetunk es mivel osztalytarsam is, ezert kb az egesz napunkat egyutt toltjuk. Es mostanaban a negyes csapatbol a masik lannyal(legyen x) eleg sok idot tolt kulon. Ez engem nem is zavarna, de viszont az mar nagyon kezdem nem erezni a mi kulon kettesunket, ket napja nem is nagyon ir nekem miutan elvalunk, nem is szol hogy mit csinal suli utan csak azt veszem eszre hogy felhiv es jaj sportbajnoksagrol jottem megneztem x-et(mondom egy iskolaba jarunk, egy osztalyba, x nekem is mondta hogy lehet hogy marad, de semmi olyasmit fel sem hozott hogy varjam meg, baratnom meg fogta elkoszont tolem, hogy o siet megy haza, aztan felhiv megkerdezem hogy volt erre ja xel voltam). Mostanaban rengeteg olyan is van hogy elszoljak magukat hogy h ja x amikor fent volt nalunk. Mondom mikor?!?! Ja hat meg par napja... NEM IS TUDOK ILYENEKROL. Es ertitek nekem ez nagyon nagyon rosszul esik, tudom tul feltekeny es onzo tipus is vagyok megprobalom koordinalni es most az egyszer nem elrontani egy emberi kapcsolatomat emiatt, foleg hogy az illeto nagyon fontos nekem. De mit tegyek? Nagyon kesz vagyok.....

2014. febr. 20. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezdetnek talán keresd meg becsülettel, minek a pótcselekvése a féltékenykedés! Mi helyett vetül ki rá birtoklásvágy? Kétségbeesetten el akarod majd kerülni a tényekkel szembesülést, de jobb az egyszeri fájdalom a megvilágosodással, mint a folyamatos bénázás önmagadat becsapva, másokat pedig talán nem sokáig félrevezetve. Ezek nem tudatos, eltervezett dolgok, inkább sikeresnek bizonyult túlélési vagy nyerési stratégiák egy primitív, de viszonylag tényleg hatékonynak tűnő szinten beragadva. Alkoss kicsit magadon! :)
2014. febr. 21. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!