Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Merre irányítsam/támogassam...

Merre irányítsam/támogassam barátnőm?

Figyelt kérdés

barátnőmnek tetszik egy fiú aki 9.es pár nappal ez előtt azt mondta hogy oda szeretne menni hozzá hogy beszéljen vele meg hogy megkérdezze neki lenne-e kedve egy találkozáshoz ahol megismerik egymást. Én akkor azt mondtam neki hogy mennyjen és addig csapjon le rá amig a többi lány nem (mert már az osztályból van egy másik lány akinek tetszik), és erre ösztönöztem. amúgy a fiúnak lehet hogy van barátnője de ezt nem tudjuk biztosan, de hát azért megy oda mert megakarja megismerni meg hogy megtudja van-e nálla esélye. Ez a beszélgetés kettőjük között holnap reggel lenne még a suli kezdete elött és megkért hogy menjek én is oda hogy távolról figyeljek és hogy utána hozzám oda tudjon jönni ha valamit elszúrna. Viszont most este beszéltem anyának erről és ő azt mondta hogy ezt nem kéne mert csak lejáratná magát és hogy ez hülyeség. Itt én össze zavarodtam hogy akkor most mit is csináljak azt mondjam neki hogy mennyen oda vagy azt hogy ilyen beszélgetéssel meg se közelítse a fiút?

barátnőm 14/L én is 14/l a fiú 15/f



2015. nov. 1. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélt már máskor is a fiúval? Mutatta esetleg a fiú bármilyen jelét annak, hogy tetszene neki? Szerintem előbb tudjátok meg biztosra, hogy van-e barátnője, mert ha van, akkor valóban elég kínossá válhat a helyzet.
2015. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pár éve együtt kosaraztak, és beszéltek már nyáron egyszer facebookon, szóval ismeri a fiú, de semmi jelét nem mutatta hogy tetszene neki a lány
2015. nov. 1. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben szerintem is jobb lenne előbb megtudni, hogy a fiúnak van–e barátnője illetve ami fontosabb: tetszik–e a fiúnak a barátnőd. Valahogy, óvatosan ki kellene ezeket puhatolni, mert ha a fiúnak nem tetszik a lány (a barátnőd) akkor elég csúnyán el is küldheti. Vagy ha tetszik is neki, akkor is zavarba jöhet a váratlan meglepetéstől, ez miatt szintén rosszul reagálhat. Ha mást nem is, de előtte mondjuk akár Te magad kérdezd meg Facebookon vagy máshogy a srácot, hogy örülne–e, ha a barátnőd odamenne hozzá beszélgetni. Ha igen, akkor szerintem nem lesz gond...
2015. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!