Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges, hogy félreértett?

Lehetséges, hogy félreértett?

Figyelt kérdés

Van egy 35 éves férfi ismerősöm, akivel eddig is elég jól kijöttem, mondhatni baráti viszonyban voltunk. 1 hete egy csapatos ivászat alkalmával érzetem h teljesen megtört a jég és már én is teljesen közvetlen tudok lenni vele és barátomként nézek már rá.


Mi csajok berúgtunk, viccelődtünk de ő nem ivott semmit. Aztán én vagyok vele a legközelebbi viszonyban, és elkezdtünk ilyenekkel viccelődni, hogy elvesz feleségül meg odaköltözök hozzá. Végül nála is aludtunk mindannyian, poénból kiis pakoltam a cuccaim nála, hogy na odaköltöztem.


Én és egy másik barátnőm aludtunk vele egy ágyban, kizárólag alvás, semmi egyéb félreérthető dolog nem volt. Totál részeg voltam, meg amúgy is bújós típus vagyok és hagytam neki hogy miközben aludtunk átkaroljon meg odabújt a fejével, puszit is kaptam a hajamra.


De mindenki számára nyilvánvaló volt, hogy ez csak mókázás volt és nem akarok tőle semmit. Csak neki nem, és azóta faggatja barátnőim, hogy mit mondtam róla, meg hogy szerinte én akarok valamit..


Most lehet komolyan félreértett, vagy csak viccel ezzel?

Tisztáznom kéne vele, vagy ne hozzam magunkat ilyen kellemetlen helyzetbe és úgyis rájön, hogy nem akarok semmit?

20/L


2015. nov. 3. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem félreértett , mivel nem neked mondja ezeket poénosan hanem a hátad mögött kérdezget. Tisztázd vele mielőtt még nagyon kínos lesz.
2015. nov. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha egy lány az ágyamban alszik, és hozzám bújik, és hagyja, hogy ölelgessem meg puszilgassam, ráadásul még régóta jóban is vagyunk, akkor én is azt gondolom, hogy tetszem neki.

35 évesen nyilván veled ellentétben ő komolyan veszi a dolgokat, és nem csak "mókázik" akárki ágyában.

Ha esetleg van egy kis gerinced, akkor félrehívod, és tisztázod vele, hogy nem akarsz tőle semmit, csak neked móka mindenféle pasik ágyában aludni és ölelgetni őket.

20 évesen már ideje lenne felnőni...

2015. nov. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

most abban mi a gerinctelen meg gyerekes, hogy a barátomnál ittunk és úgyis volt megbeszélve, hogy ott alszunk.. most a földön kellett volna aludnom?

nem tudom, lehet én vagyok máshogy bekötve de nálam egy bőven belefér a barátság keretei közé..

2015. nov. 4. 12:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen fickó félreértette.Minnél hamarabb tisztázd vele.Egyenesen mond meg,hogy nem szeretnél tőle semmi komolyabbat,mert ez a barátságotokra mehet rá.Érzésekkel nem szabad játszani.Szerinted ha engeded,hogy hozzádbújjon és átkaroljon,akkor mit gondolhat?!Még viccelsz is vele,hogy feleségül mennél hozzá.....Ez tényleg nagy fokú éretlenségre vall!
2015. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tisztázd vele gyorsan, amíg még nem lovalja bele magát túlságosan és menthető a barátságotok!
2015. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!