Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hagytál már magad mögött...

Hagytál már magad mögött félreértett helyzetet?

Figyelt kérdés

Nem volt mód tisztázni?

Tisztáznád, ha lenne rá lehetőséged?



2013. jan. 1. 14:19
 1/4 anonim válasza:

Évekkel ezelőtt, mikor kiderült, hogy a férjem vesebeteg, akkor behívtak egy szobába, körbeültek okos doktorok és hosszasan felvázolták a jövő. Mik a kilátások, mik a lehetőségek és tudni akarták, hogy állok én a dologhoz, hiszen különösképpen a vesebetegség hosszasan elhúzodó dolog, amikoris a család segítő támogatása a beteg részére nélkülözhetetlen. Akarták tudni, hogy támogatom e a férjemet a jövőben.

Közben egy fiatal ficsúr orvos nevetgélve jópofizott, hogy mennyivel jobban jártunk, hogy a veséje beteg, mintha a tüdeje lenne az, mert hát ugye a vesetranszplantáció felszálló ágban van, a tüdő meg még gyerekcipőben sem.

No, itt nekem betelt a pohár. Azt találtam mondani, hogy ezt nem akarom hallani.

Szépen felálltak és kitessékeltek. Ettől a pillanattól úgy lettem elkönyvelve, mint aki cserbenhagyja az élete párját, és megvonja a segítő közreműködését a bajban.

Holott csak egy macskajancsinak a hülye szövegétutasítottam el magamtól.

Nagyon bántott a dolog, és hosszú kitartó, gondoskodó magatartásommal tudtam csak a szemükbe visszatornázni magamat a "jófeleség" kategóriába.


Nem volt módom tisztázni.

Már nem érdekel. Már az orvosok küzöl is sokan szétszéledtek, egy-kettő lezüllött, többen maghaltak.

2013. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad. Valóban egy félreértés.
2013. jan. 1. 17:33
 3/4 anonim válasza:
egy nyári románc után belém szeretett egy srác. amikor bevallotta, már késő volt. évekig rágtam magam a dolgon, aztán tisztáztam. azóta együtt vagyunk
2013. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, minden szépet kivánok Nektek.
2013. jan. 5. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!