Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haragudjak e vagy sem?

Haragudjak e vagy sem?

Figyelt kérdés
Ez egy kicsit hosszú lesz de kérlek segítsetek a legjobb barátnőm le se szar folyamatosan egy olyan fiúval lóg aki tetszik nekem . ez a fiú az egyik legjobb barátom és ugyanúgy az ővé is de folyamatosan ketten mennek mindenhova és engem kirekeszt a barátnőm mert hogy ők a menők és azt csinálnak amit akarnak .. A legjobb barátom és akkor otthagy azzal a fiúval hogy egész délután egyedül legyek .. Még annyi a szerencsém hogy a suliba vannak más barátnőim is és akkor persze ha a fiunak haza kell mennie a lány jön hozzám puncsolni hogy mi van meg ilyenek mert látja rajtam hogy rohadtul elegem van abból hogy délután otthagy ezzel a fiúval mikor régen mindig együtt voltunk délután . es akkor kb nyalják falják egymást engem meg leseszarnak pedig mind a kettő az egyik legjobb barátom .mindenből kirekesztenek.és akkor még a csaj van rám besértődve hát komolyan mondom rohadtul fáj hogy a kis legjobb barátnőm folyton ezzel a fiuval van es fontosabb ő mint én pedig állítólag neki is én vagyok a legjobb barátja .

2015. nov. 6. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglalkozz egyikkel sem:)
2015. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te is szard le magasról őket. Szívasd meg a barátnődet te is kezdj el lógni sűrűbben egy barátnődel figyeld meg hogy egyből rosszul fogja érezni magát.
2015. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj rájuk, inkább ne foglalkozz velük. Ha valóban a barátaid, akkor meg fognak keresni, ez esetben légy velük őszinte.
2015. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez történt tavaj. Egy osztálytársamat kiközösítették a batátai én és az a legjobb barátom megsajnáltuk és befogadtuk magunkhoz és 2 hét után az osztálytársam rámászott a legjobb barátomra engem szó szerint kitúrt.Eegész nap hozzám sem szóltak meg sem halották amit mondtam és az osztálytársam olyanokat mondot a legjobb barátomnak hogy velem minek barátkozik meg hogy én hisztis vagyok.Később már a legjobb barátomat is kibeszélte én elmontam az lb-neki mindent hogy ő is kilett beszélve. Az osztálytársammal ösze is vesztünk még most is legjobb barátok vagyunk.Ne agódj ha tényleg legjobb barátok vagytok téged is viszafogadnak majd :)
2015. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló történt régebben, csak én voltam a "barátnőd" a történetben. Bár én nem közösítettem ki senkit, de ugyan így 3man voltunk barátok, mi a két lány és egy fiú. Hármasban jártunk mindenhova, bár titokban mindkettőnknek tetszett a srác, mégha nem is tudatosítottuk ezt magunkban. Egészen addig jó is volt minden, amíg a srác nem akart tőlem többet. Egyre többször hívott el kettesben, szóval randizni. Eleinte el sem mertem mondani a barátnőmnek, nehogy úgy érezze, hogy kihagyjuk a baráti találkozóból. Mivel nem is baráti találkozók voltak ezek, hanem szépen lassan összejöttünk a fiúval. Akkor még nem tudtam, hogy a barátnőmnek is tetszett.


Szóval azt szer ezzel mondani, hogy nem meglepő, hogy a barátnőd a fiúval van, amikor ő jelen van, biztosan alakul köztük valami. LehetLehet, hogy eszébe sem jut, hogy ez téged bánt. Jobb lenne elmondani neki mit érzel, bár garancia nincs rá, hogy nem a pasit választja.

2015. nov. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindennek a kulcsa az őszinteség, főleg ha barátságról van szó. Egyszerűen ülj le vele és beszéld meg a dolgokat, amik nyomják a szívedet. Elég gyerekes megoldás lenne "megszívatni" vagyis ugyanezt eljátszani a barátnőddel. Ha valóban igaz barátok vagytok, akkor meg fognak oldódni a problémák. És a beszélgetés alatt nem azt értem, hogy a felgyűlt sérelmeidet üvöltve vágd a fejéhez, hanem nyugodtan, éretten beszéljétek át ezt az egészet.
2015. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!