Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Haragudjak egy lányra, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudjak egy lányra, akivel randizom azért, mert lefeküdt közben egy másik sráccal?

Figyelt kérdés

Elég elfoglalt voltam mostanában és 1 hónapig nem tudtunk találkozni , de úgy éreztem, hogy megvár, erre kiderült, hogy közben lefeküdt egy sráccal. Én nagyon komolyan gondoltam, mert tényleg meg akartam ismerni és ez nemrég derült ki, mikor beszélgettünk. Mit tegyek? Én közben nem feküdtem le senkivel, mert komolyan gondoltam a köztünk levő dolgot.

28/F


2015. márc. 31. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Haragudni nem kell, de szerintem ne erőltesd a dolgot.
2015. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagytok együtt ergo azt tesz, amit akar.
2015. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinál, amit akar, nem jártok, viszont én nem erőltetném vele a dolgot. :)
2015. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy hónapon keresztül nem bírtatok találkozni 5 percre sem? Ne haragudj, de főleg az elején, az ismerkedős fázisban ha 1 hónapig le se tojna valaki, utána már nem biztos, hogy egyáltalán találkoznék vele.

Ez pont az a szituáció, hogy nem volt szép, amit a lány tett, viszont kb. semmi kapcsolat nem volt köztetek (a te érzéseid rád tartoznak egyelőre), szóval ha még mindig akarod őt, és a lány is komolyan érdeklődik utánad, szerintem lépjetek ezen túl, és találkozzatok mostantól rendszeresen.

2015. márc. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Interferencia ***** válasza:
Ő nyilván nem gondolja veled olyan komolyan, mint te. Hagyd a csajt.
2015. márc. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
hagyd hátha elkapsz tőle valamit: ))
2015. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
ha te csináltál volna hasonlót, a feministák elevenen égetnének meg :D
2015. márc. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amíg randizunk valakivel szerintem az azt jelenti, hogy ott kezditek megismerni egymást. És szerintem nem normális, hogy lefeküdt valakivel. Még az sem lenne az, ha csak randizott volna.

Vedd úgy, hogy megismerted. Jobb lesz nélküle.

2015. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne haragudj rá,nem vagytok együtt. Főleg,ha ő mondta el neked. Szerintem egy hónap nem találkozás nem durva. Én egyszer randiztam egy sráccal aki utána egy évig nem keresett..:D Tudom,hogy ez nem normális és az egész egy hülye szituáció,de nyilván én sem vártam rá karba tett kézzel meg semmi ilyesmi. Szerintem kérdezd meg a lányt,hogy mit vár tőled,és milyen jellegű kapcsolatot szeretne.
2015. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!