Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lenne kedve valakinek barátkoz...

Lenne kedve valakinek barátkozni velem? Most költöztem Pestre és szinte senkit nem ismerek itt, de nagyon szeretnék barátokat találni

Figyelt kérdés

Úgy érzem, már nagyon gáz vagyok, hogy kiírok ide egy ilyen kérdést, de most költöztem fel 1 hónapja Pestre és még nem sikerült semmiféle baráti kapcsolatot kialakítanom. Sajnos a munkahelyemen nálam csak jóval idősebbek vannak és túl sok helyre a konditermen kívül pedig nem járok és nagyon hiányzik a társaság.

Egyébként 24 éves lány vagyok és eddig nagyon sokat költöztem, szóval a barátságokból amiket kialakítottam eddig nagyon kevés élte túl a távolság próbáját.

szóval lehet elítélendő, hogy itt érdeklődöm barátság után, de próbálok minden követ megmozgatni ahhoz, hogy változtassak a jelenlegi helyzetemen ilyen téren.



2015. nov. 7. 16:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy nem párkapcsolatot keresek, hanem tényleg barátokat, barátnőket.
2015. nov. 7. 16:28
 2/11 anonim ***** válasza:
Tehát párkapcsolatod van?
2015. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, nincs.
2015. nov. 7. 16:35
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor azt nem értem miért zártad ki...
2015. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkozok veled.Nekem nincs "igazi"barátom.Végleg Pestre költöztél? (1989)
2015. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnos én is eléggé a Pestre költözés szélén állok, szóval ha én is felkerülnék, írni fogok egy privátot :) Hasonlóan magányos lennék ott.

Habár én két évvel fiatalabb vagyok nálad, ez nem tudom mennyire lenne nálad kizáró tényező.

2015. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia, ha szeretnél, mi beszélgethetünk. :D Törzsgyökeres pesti vagyok, egyetemista és lány. 19. :)
2015. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ugyanebben a cipőben járok én is :) csak én 20 éves lány vagyok :) ha gondolod írj nyugodtan!(hasonló kérdést akartam én is kiírni)
2015. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szívesen barátkoznék, írj, ha gondolod :) 23/L
2016. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szintén! :)
2016. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!