Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem akar barátkozni...

Miért nem akar barátkozni velem senki a suliban?

Figyelt kérdés

Most hetedikes vagyok, tavaly még voltak barátaim de most valahogy senki sem akar közeledni hozzám. Hiába megyek oda hozzájuk, olyan távolságtartóak velem!

Van egy osztálytársam aki biólogián melettem ül, de csak akkor beszélget velem...Máskor a többi lánnyal van úgyanúgy. Nem tudom mi történt, körülöttem mintha mindenki rátalált volna önmagára, csak én nem....

Talán én vagyok túl unalmas(szeretek verseket írni, imádok viccelődni, zenét hallgatni és szerek meghallgatni másokat) Meg kéne változnom? Mit gondoltok mit tegyek?



2015. nov. 6. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:

feladnád önmagad a barátokért? sokan ezt teszik és azt hiszik ettől boldog lehetnek...


szeretsz verseket írni, esetleg kereshetnél neten keresztül hasonló fiatalokat a környéken, vagy esetleg személyesen ha van rá lehetőséged...


de ha csak azért írsz verset mert nincs más ami lefoglaljon akkor inkább keresd azt a mást! amit szeretnél csinálni, amit élveznél...


22F

2015. nov. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!