Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyenkor illene neki valamilye...

Ilyenkor illene neki valamilyen ajándékot adni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nagyon jóban vagyok. Egyetemen egy szakra járunk, és ő nagyon sokat szokott segíteni nekem. Pl most is ad nekem olyan használt cuccokat, amik az egyik projektfeladatomhoz kellenek. Arra gondoltam, hogy esetleg vegyek-e neki valamilyen kisebb ajándékot, nem is tudom mit. Csakhogy kifejezzem a hálát egy kicsivel jobban, mint a köszönömökkel. De nem tudom, hogy ez így mennyire illik, nem vagyok valami társasági ember, és neki van már párja is, és nem akarom, hog úgy tűnjön, mintha nyomulnék rá.

2015. nov. 8. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél. És mond neki, hogy nem akarsz semmit, csak így szeretnéd meghálálni a segítségét
2015. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mit?
2015. nov. 8. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor egy tábla csoki is bőven elég. A gesztus a lényeg, és ha valami tárgyi dolgot vennél, az tényleg félreérthető lenne.
2015. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is csokira gondoltam :)
2015. nov. 8. 18:23
 5/5 anonim válasza:
Ehető, iható, elhasználható dolgokkal nem gyarapítjuk mások felesleges kacatjainak számát a lakásban/koliban. Ha meg nem szereti, akkor majd következőbe mást kap, de könnyedén tovább tudja ajándékozni.
2015. dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!