Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Most leszünk másfél éve...

Most leszünk másfél éve együtt párommal venni szeretnék neki valamilyen ajándékot. De mit?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány, valószínűleg aznap lesz az eljegyzésünk is. És külföldön leszünk, ötleteket tudtok valamit adni?
2015. aug. 5. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Màsfèl???? Erre minèl ajàndèk?

Ha Meg kell akkor illene tudni, hiszen te ismered...

2. Azèrt ne èld bele magad az eljegyzèsbe, ès ezt nem rossz indulatbol mondom. Kivanom hogy legyen, de...

2015. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már megvan a gyűrű is, biztos, hogy meglesz az eljegyzés :)

Minden fél éve ajándokot szoktunk valami apróságot. De mot semmi olyan ötletem nincs amit eltudnék csempészni

2015. aug. 5. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
másfél év? csak? aztán jön majd a gyerek és rájöttök hogy nem tutok együtt élni szerintem még várni kéne
2015. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát 5 hónap után össze költöztünk, tehát tudjuk milyen együtt élni
2015. aug. 10. 06:43
 5/7 anonim ***** válasza:
keress meg 10 év múlva kíváncsi vagyok mi lesz :D
2015. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem vegyél neki olyat amit nagyon szeret, nem tömegtermék, és még profi, praktikus. én nem tudom, hogy ő mit szeret, de azért gondold át alaposan!
2015. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
műpö cs! műpö cst!
2015. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!