Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? (többi lent)

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek (6.-os)tetszik egy 8.-os fiú, és valamiért úgyérzi, hogy mi ezzel bántjuk, pedig én sose akarnám megbántani, nagyon jó barátok vagyunk.Most azt mondja hogy nem értem meg mi a problémája, és hogy elege van mindenkiből.....

2015. nov. 8. 16:39
 1/2 anonim válasza:

Szerintem 6.-os korában ne legyen mar rajta a vilag osszes problémája...persze nincs azzal baj ha tetszik neki stb.

De fogadd el...nekem is ilyen volt a barátnőm...én mindentol feltettem es szerettem de o nem kert belole...es vége is a kapcsolatunknak

Egyebkent meg...miert van elege mindenbol? Csak segiteni próbáltok (szerintem) Ne foglalkozz az ilyen hisztis pi.csakkal...keress egy masik barátot

Nem konnyu, tudom...par honapja Ugyanez volt velem...de jobb lesz ha találsz mast mert nem szeretnek itt semmit josolgatni de szerintem ossze fogtok veszni...

2015. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én is féltem, mert nagyon rosszul esne neki ha megbántaná az a fiú (szerintem bele is képzel dolgokat abba a fiúba) 1. óta a legjobb barátnőm, úgyhogy nem szeretném elveszíteni ezt a kapcsolatot.Azért érzi úgyhogy utál mindenkit mert nagy rajta a nyomás.A mi sulinkban töri meg angol vizsga is van 6.-ban és nem tanul valami jól, meg a tesója aki egy évfolyamra jár a fiúval aki tetszik neki, ő is csak szivatja vele.....
2015. nov. 9. 16:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!