Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat...

Hogyan szerezzek barátokat egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Lassan másfél éve el kellett költöznöm otthonról egy nagyvárosba a munkám miatt. A régi barátaim otthon maradtak vagy másik nagyvárosba mentek az egyetem miatt. Én levelezőn tanulok és nem is abban a városban, ahol élek. Itt csak a munkám van. A kollégáim mind 40 körüliek. Nem tudom, hogy hol vagy hogy szerezzek barátokat. Teljesen egyedül vagyok. Csak dolgozom és tanulok lassan másfél éve és már nagyon kezdek belefáradni. :( Van valami ötletetek? 23/L

2015. nov. 10. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én interneten szoktam ismerkedni. Ha teheted

Esetleg menj szórakozóhelyekre ha teheted.

Sajnos jobb ötletem nincs :(

2015. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hol tanulsz,dolgozol?

22F

2015. nov. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Attól, hogy csak 23 vagy még nem dől össze a világ. Mondjuk az általad leírtakból arra következtetek, hogy a kollégáidat öregnek tartod, pedig nyugodtan barátkozhatsz velük, ők talán idősebbek, de talán bölcsebbek is kicsit. Tapasztalataim szerint még nevethetsz jókat egy negyvenes társasággal. Barátkozz velük bátran, hidd el nem bánod meg.......
2015. nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!