Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek vissza egy...

Hogyan szerezzek vissza egy megromlott, ám egykor nagyon jó barátságot?

Figyelt kérdés
Szóval adott, egy hölgy barát, akivel tényleg nagyon jóban voltunk. Pár hete szüksége lett volna a segítségemre (családi problémák). Mondtam is neki, hogy segítek, majd ennek a baráti kötelezettségemnek nem tettem eleget. Ezután sokáig nem kerestem, egyszerűen nem volt pofám ezek után felkeresni, pedig nagyon röstelltem a dolgot. Pár napja kaptam tőle egy üzenetet, amiben elmondott mindenféle szemétládának. Félig jogosan. A másik felét betudom a haragnak és szemet is hunynék felette. Többször mondtam neki mennyire sajnálom a dolgot, de hajthatatlan, majd közölte, hogy még véletlenül se írjak neki többet. Tényleg rosszul érzem magam miatta, de utólag nem tudok, mit csinálni, viszont szeretnék vele újra jóban lenni. Mit tegyek? Személyesen ritkán találkozunk, de ezek után még véletlenül sem fogunk összefutni. Vagy hagyjam az egészet? 25/F
2015. nov. 5. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenebe

Baratok jonnek-mennek

2015. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!