Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha megkérem egy nagyon jó...

Ha megkérem egy nagyon jó barátom, hogy nézzünk meg együtt valamit, de ő ezt elutasítja, de később szóba kerül és megemlíti, hogy megnézi egy társasággal (nem felejtette el, hogy én vele akartam volna), akkor szerintetek nem kéne, hogy zavarjon?

Figyelt kérdés

2015. nov. 12. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őt.
2015. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem érthető, hogy zavar. De lehet, hogy ez most csak így jött ki neki. A jövőben, ha megint előfordul, hogy leráz, akkor tudni fogod, mi a helyzet.
2015. nov. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De, és zavarni is fog addig míg át nem beszéled vele a dolgot. Ha igazi barátok vagytok nem kell hogy az őszinteség gondot okozzon.
2015. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

(A 3-as vagyok még)

Lehet szimplán csak el felejtette. Lehet, hogy akkor nem volt kedve, később meg már igen, és hogy nem a kérdező személyétől függött a dolog. Viszont az is lehetséges hogy valóban veled nem akart menni. Úgyhogy ha csak nincs egy biztos megérzésed (ami a kérdésből kiindulva nincs) meg kell vele ezt beszélned. Különben ez addig nyugtalanítani fog, míg nem tudod az okát.

2015. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló élményem. Zavart is. Mert ez azt jelenti, hogy velem nincs annyira szívesen, mint a másik társasággal, mert ugyanazt csinálná. Ott az volt egybként a szitu, hogy a másik társaság "menőbb" volt és nyalta a seggüket. Nem is vagyunk barátok már többé... nem amiatt, hogy nem nézte meg velem az XY előadást a színházban, hanem ami mögötte van.
2016. okt. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!