Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudom kialakitani a...

Hogy tudom kialakitani a barati koromet?

Figyelt kérdés
Marmint hogy lehet sok baratom/ismerosom? Mit csinaljak?
2015. nov. 14. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy legyél egy erkölcsi értékekkel rendelkező fiatal, de szerintem már elment ez a vonat. :D 22/f :D
2015. nov. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ehhez kell egy személyiség is,ami úgy mond vonzza az embereket.

Széles körben kell mozogni pl sport,tánc,tanfolyamok,koncertek, bulik.


Pl egy suli,osztály remek alkalom egy baráti kör kialakítására.


Nekem volt egy osztálytársam és ő minden sport eseményen részt vett,minden versenyen. Így megismerhették. Aztán az osztályból,suliból mellé csapódtak az emberek.Aztán ugye mindenkinek az ismerőseit,barátait is megismerte.Tágult a kör és stb. Mondjuk eléggé nagy forma a srác :D

Nagyon nyílt,könnyen barátkozik.Simán egy discoba oda megy egy társasághoz és koccint mindenkivel,meg beszélgetésbe elegyedik bárkivel.


Valószínűleg nem vagy ilyen személyiség,így meg nehéz.



Én ha akarnék sem tudnák baráti kört kialakítani,mindig legjobb barátnőmmel és neki a barátaival haverjaival lógok.


Meg még gimiből 5-6 emberrel tartom úgy ahogy a kapcsolatot,meg a fent említett sráccal. Néha elmegyünk bulizni,de ennyi.


Ami ehhez kell jó humor,pörgés,széles körű érdeklődés,jó kommunikáció.

2015. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:)
2015. nov. 14. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!