Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehetne kialakítani újra...

Hogy lehetne kialakítani újra ilyen "best-friends" viszonyt valakivel?

Figyelt kérdés

Sajnos akivel ilyen legjobb barátnői viszonyban voltunk az ki ment külföldre illetve egy másik ő vele meg eltávolodtunk egymástól, és hiányzik egy legjobb barátnő, de már nem vagyok 12 éves, hogy csak úgy valakivel "összebarizzak" .

Kicsit eltérek a mai normáltól és nem szoktam se inni se bulizni, a művészetek és a különböző hobbik, stílusok, irányzatok felé érdeklődöm, tehát olyan "kéne" akinek van egyénisége és hobbija nem csak "van" a világban és tényleg nála vannak a barátságban alapok tehát nem veri át a barátnőjét, ki tart mellette stb...

19 vagyok mellesleg .


2015. máj. 28. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Gondolom, 12 évesen se ivással és bulizással hoztátok össze ezt a barátságot.:)
2015. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozz valamilyen helyi közösséghez, pl múzeum baráti köre, művelődési központban kézműves szakkör vagy valamilyen tanfolyam, pl szabás-varrás.
2015. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hova valósi vagy?Ugyanez a problémám...én győri vagyok 20 éves :)
2015. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok valahogy, hiányzik valaki, akinek bármit elmondhatok. :( Szívesen barátkoznék veled, de nem érdeklődök túlzottan a művészetek felé, személyiségem van, de hobbim pl nem igazán.
2015. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress egy bizonyos szemelyt, akivel ugy gondolod kellemesen ellehet tolteni az idot, majd szepen lepesenkent haladj. Eloszor csak beszelgess vele, majd hivd el valahova, aztan hivd at magadhoz, aztan hivd at, hogy aludjon ott. Idovel biztos kialakul valami.:)
2015. máj. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia én is elvesztettem a legjobb barátnőmet 1 éve, hasonló cipőben járok ha gondolod írj 22/L
2015. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!