Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a legjobb...

Lányoknak segítek kérdése:

Mit csináljak a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Össze vesztünk mert ki beszélt és most attól félek hogy el mondja a titkaimmat. De én nekem is sok titkot mondot el.Nem tudom hogy érdemes lenne-e kibékülnünk ? sokszor próbálkozik.Mot tegyek???
2015. nov. 21. 11:01
 1/5 anonim válasza:
Mindenépp ellenőrizni kell, hogy mit mond el és kinek. Nem lenne jó ha az atomrakéta-indító kódokat is nyilvánosságra hozná.
2015. nov. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudod eldönteni, hogy mennyire komoly volt az a veszekedés, és az oka, hogy kiakarsz e vele békülni. De mivel te is sok titkot tudsz róla, így tisztában van vele, hogy magának is árt, ha kibeszéli a te titkaid. Bár, ha nem is akarod folytatni a barátságot, szépen is be lehet fejezni. Ülj le vele, mond el, hogy rosszul esett, egyenlőre te nem akarod a barátságot folytatni, de szeretnéd, ha azok a dolgok, amiket ti megbeszéltetek, az köztetek maradna, és ez mindkettőtökre vonatkozik.
2015. nov. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én is összevesztem vele és ugyan ez a helyzet, de mégsem Félek, mert nekem is vannak titkaim a barátnőmről amit megígértem hogy soha nem mondok el senkinek és bár összevesztünk de megígértem és nem mondom el senkinek...és remélem ő se

Lényeg hogy ha a barátnődbe szorult egy kis normalitás akkor nem fogja elmondani a titkaidat :)

Én már vesztem össze legjobb barátnőmmelés mint már mondtam, most is össze vagyok vele veszve

De ha nagyon erős a kapcsolatotok, lehet hogy 2 hónap múlva is de ki fogtok békülni és csak erősebb lesz a barátságotok

Kitartást :)

2015. nov. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy közös nagynagy szexpartit csináljatok.
2015. nov. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem voltatok barátnők.

Beszéld meg vele miért tette.

2015. nov. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!