Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátom, aki állandóan...

Van egy barátom, aki állandóan kioktat, okosabbnak képzeli magát nálam, és folyton bizonyosságot akar neki adni. Barátkozzak vele, vagy ne?

Figyelt kérdés
Nem az zavar, hogy okosabbnak érzi magát, függetlenül attól, hogy így van, vagy nem. Hanem, hogy miért nem képes ezen felülemelkedni, és jól érezni magát velem, mint egy baráttal. Miért kell minden találkozásunkkor versenyezni velem, amikbe természetesen nem megyek bele. Néha már idegesít, és zavar a dolog, nem is tudok rá úgy tekinteni, mint egy barátra. Mi állhat a dolog hátterében?
2015. nov. 21. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
küld a pi csába,hülyegyerek.
2015. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Más ötlet valakitől esetleg?
2015. nov. 21. 17:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Szólj neki, lehet hogy nem veszi észre, hogy zavar. ha megszakítod vele a kapcsolatot, anélkül, hogy közölnéd vele, hogy miért, akkor valóban ő az okosabb.
2015. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok és milyen neműek?
2015. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A dolog hátterében az áll, hogy nem válogatod meg a barátaidat. Komolyan. Ez már tinédzserkorban is luxus, tessék válogatni!
2015. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem nem éri meg, ezt tapasztalatból mondom! Egy idő után ez a tényező teljesen leépít, lerombol lelkileg (értem én az önbizalomra, önismeretre), ha a leírtak alapján tovább folytatja ezt a viselkedést.
2015. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsonak teljesen igaza van!!
2016. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Velem is ugyanez a helyzet.
2016. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!