Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Üdv! Szolnoki rocker lányok...

Üdv! Szolnoki rocker lányok vannak itt?

Figyelt kérdés
Környéken nincsenek ilyen stílusú lányok , és hátha ott vannak . :)

2015. nov. 23. 06:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem is vagyok Szolnoki, nem is vagyok lány, de rocker vagyok. :P Csak azért írtam, hogy felcsillanjon a szemed, hogy "juuuuj, jött egy válasz!!", erre tényleg jött, csak éppenséggel semmi értelme. :D Most nagyon haragszol? :S
2015. nov. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dehogy haragszom ilyen jo szándékú komment ritkán érkezik jót mosolyogtam rajta , de legalább ez bizonyíték arra hogy van benned jó szándék :) meg azt is hogy jó fej vagy :)
2015. nov. 23. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi! :D A bók miatt próbálok adni egy hasznos tanácsot. Ha szolnoki vagy, akkor inkább menj ki az életbe és ott érdeklődj a lányokkal erről! Sokkal jobb és nagyobb valószínűséggel találsz valakit. :) Sok sikert! :D
2015. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot csak az a baj hogy próbálnám ha lenne kin olyan tekintetben hogy egy hasonló kaliberű lány sem jár erre ezért kérdeztem hogy van e szolnokon mert az közel is van a mostani lányok meg nem annyira fognak meg a pláza külsóvel , aki meg normális és nekem tetszik annak pedig általában én is tetszek csak azzal az a baj hogy van pasijuk és úszott halat ügye nehéz ujra megfogni , ezért kérdeztem hogy van e itt hasonló ízlésű lány mert akkor ha látnék egyet szó nélkül leszólitom beszélni vagy valami nem azzal van a baj hogy a való életben nem megy hanem azzal hogy nincs kivel beszélni :( :)
2015. nov. 23. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!