Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is "lenyúltam a...

Szerintetek is "lenyúltam a pasiját? "

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm, akivel osztálytársak vagyunk, együtt volt egy idősebb sráccal, de az utolsó egy hónapban távkapcsolatban éltek, mert a srác külföldön volt. Pár hete jött haza egyébként. 

Én sose találkoztam a fiúval meg semmi, azt viszont tisztán láttam, hogy amíg külföldön volt, a barátnőm mit művel a háta mögött. (A "fűvel-fával" az enyhe kifejezés) Mindig mondtam neki hogy ne csinálja már, mire jó ez, ott a barátja, de az "amit nem tud az nem fáj"-elv alapon nem foglalkozott ezzel. 

Szóval pár hete hazajött a srác. (Tök helyes egyébként, és nagyon aranyos, szóval nem értem a barátnőmet, láttam milyen fiúkkal lépett félre, és hát...na mindegy) Pontosan az történt, amit vártam, a barátnőm eljátszotta hogy mennyire szerelmes, mennyire boldog, blablabla. A srác (aki meg tényleg az volt) elhitt neki mindent... Párszor megemlítettem a barátnőmnek hogy biztos jó-e ez így, de nem érdekelte, szóval inkább hagytam. Nagyon sajnáltam a fiút (közben amúgy jóban lettünk) de nem akartam beleavatkozni.

Aztán kb 2 hét múlva lebukott a barátnőm. (nem, nem volt hozzá közöm, mielőtt valaki azt hinné) .Szakítottak, én meg két tűz közé kerültem, mert mindkettő hozzám jött, a barátnőm hogy miért nem mondtam többször hogy ne csinálja ezt (...), a srác meg hogy miért nem mondtam el, ha tudtam róla...megvolt nekem is a saját bajom, szóval mondtam hogy hagyjanak békén.

Aztán mint a filmekben, két héttel később, becsöngetett a srác, még mindig ugyanazzal a szöveggel, hogy miért nem mondtam el. Mondjuk ez csak a felszín volt, igazából se ő se én nem voltunk túl jól lelkileg, ennek pedig meglett az eredménye, gondolom nem kell részleteznem. Először nagyon vígasztalódás-szagú volt nekem a dolog a részéről, de aztán máshogy alakultak a dolgok. Nem akartuk még senkinek sem elmondani, hogy alakul, vagyis már kialakult köztünk valami, de rosszul sűlt el a dolog, többen is megtudták, köztük a barátnőm is.... Nem részletezném, csak néhány dolgot, amit a fejemhez vágott, "lenyúltam a pasiját" "szemét ribänc" "milyen barátnő vagyok" stb.

A srác persze azt mondja, ne foglalkozzak vele, saját magának csinálta ezt az egészet, de nem ilyen könnyű ez...mégis egy jó barátnőm(volt..), osztálytársak vagyunk ,minden nap találkozunk...fogalmam sincs most mit csináljak..

Tényleg ennyire gáz amit csináltam? És most mi legyen? Tanácstalan vagyok...


2015. nov. 24. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát beletekeredtél,mint majom a cérnába....
2015. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem orulj h megszabadultal egy ilyen baratnotol. Ha kesobb az erdekei aztkivantak volna teged is atbaszott volna. Szerintem hozza se szolj 23 f
2015. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem nyúltad le, hiszen nem is jártak. Aztán akit ennyire semmibe vett, utólag már hiába aggódik érte...

Ha egy vigaszra vágyó pasas be nyit, gondolhatod, hogy szex lesz belőle...

Mindegy, őt nem tudom sajnálni, a srácot kicsit, de őt se nagyon. Téged se, hiszen te jól jártál. Kb ennyi, semmi tisztességtelent nem csináltál.

2015. nov. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2 +1

Tényleg örülj neki, hogy megszabadultál egy ilyen "barátnőtől". Nem nyúltad le a pasiját. Ésszerű szintem kezeljétek normálisan a szitut, de nem kell semmit túllihegni. Főleg nem magyarázkodni.

29N

2015. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az, hogy tényleg nem úgy jött, mint aki vígasztalódni akar. Eleve szerintem nem is egy ilyen típusú srác, másrészt eleinte kifejezetten indulatos volt, aztán terelődött csak a lelkis dolgokra a téma.
2015. nov. 24. 17:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Lenyúlhatod valakinek a pénztárcáját vagy a kedvenc porcelán teáskészletét, egy másik ember vonzalmát nem. Ő megcsalta a pasiját, szakítottak, a pasi nálad lyukadt ki. A barátnődtől gyerekes, hogy téged tesz felelőssé, nem hiszem, hogy nagyon bánnod kéne, hogy vége a barátságotoknak.
2015. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem nyúltad le. Ne legyen lelkiismeret-furdalásod.
2015. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 worthless_life válasza:

Nincs ebben semmi rossz se.

Ha esetleg fordítva lenne, hogy valamelyik barátnőddel játszaná ezt el a palija, küldd hozzám a lányt,

én is jóképű, aranyos és szingli vagyok :D

2015. nov. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!