Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok csaj miközben a pasiját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok csaj miközben a pasiját ölelgeti a mozgólépcsőn, miért szemez velem vagy mosolyog rám?

Figyelt kérdés
Többször előfordult ez, Bécsben és Pesten is ahol ezek a hosszú mozgólépcsők vannak. Átnéznek a szembe sávba. Sokszor tapasztaltam, nem is rossz nők. Én ezt nem értem.
2015. okt. 20. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Biztos bangik. :D
2015. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nyugi nem vagy egyedül. Velem is volt már hasonló. Ölelkeznek, nyalják-falják egymást, de vigyorog rám a lány végig, mint pék kutyája a meleg kiflire. :D Szerintem csak akaratlanul néz rád, és a belső örömét így vetíti ki.
2015. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes hogy a mozgólépcsőn történik ez veled mindig. Szerintem már te be is képzeled kicsit...gondolom barátnőd meg fasorban sincs.
2015. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert olyan eszméletlen jó csávó vagy, tesó!
2015. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem csak a "nem is rossz nők" szoktak ilyet csinálni, de te csak őket veszed észre. Az emberek alapból olyanok, hogy akaratlanul is mások tekintetét keresik, de ez inkább ösztönös, szinte észre se vesszük. És előfordul, hogy miközben valakivel beszélünk, nézelődünk ide-oda, pl másokra is ránéz az ember. Fura, hogy ezt így külön el kell magyarázni, de te bizonyára úgyis azt fogsz látni a dologba, amit te akarsz hinni: vagyis hogy, totál odavannak érted, és azon nyomban otthagynák a pasijuk miattad *-*
2015. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 opened paradise ***** válasza:
65%
Azt nézik,hogy te mit nézel.
2015. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mosolyognak, hanem kiröhögnek, mert csak csorgatod a nyálad. :D
2015. okt. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!