Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a barátokkal?...

Mit csináljak a barátokkal? (több lent)

Figyelt kérdés
Tavaly borzalmas évem volt... Mindenki utált még a barátaim is és senki nem ált mellettem. Az idei évnyitótól nagyon féltem mert azt hittem, hogy a rémálom folytatódik. De nagy örömömre nem így lett! Egészen mostanáig nagyon jól éreztem magam az osztályba. Minden nagyon jó volt: sokat röhögtünk, senki sem basztatott, nem volt olyan hogy kiutáltak a barátaim. Minden nagyon jól ment de most..: úgy érzem hogy nem vagyok fontos a barátaimnak, van az osztályban egy "banda" amibe szeretnék "bekerülni" de nem tudom hogy kezdjek hozzá és ha sikerül is akkor elveszítem az eddigi barátaim. De ők meg még év elején is úgy éreztem, hogy kiközösítenek.. Nem mondanak el mindent meg titkolóznak. A "bandában" néhányan azt mondta, hogy engem szeretnek mert én más vagyok mint azok a barátaim akikkel vagyok. Még annyira sok dolog van az életben ami olyan szar és jó lenne ha megváltozna de inkább nem mondom. Meg még az is jó lenne ha az osztályban lévő fiukkal is összetudnék haverkodni valahogy... De van egy lány az osztályban akit mindenki szeret. Szeretném ha engem is annyian szeretnének mint őt. De én elég érzékeny ember vagyok. Ha tudom hogy valaki utál halálvágyam lesz és ez már nem állapot. Vala segítsen..

2015. nov. 25. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem azért, de először szerezz barátokat, aztán majd beszélhetünk erről. Ugyanis neked nincsen barátod, mert azok nem ilyenek!
2015. nov. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok dolgoban kell segítség. Én mindenben tudok, nagyon könnyedén. Írj ha szeretnéd.

Izelítőként, röviden, miért érzel halálvágyat ha bárki utál? Ha negatív személyiségü ember utál, semmit sem számít, mert rossz elvrendszere van, ami miatt teljesen unglogikus szinte minden ami belőle árad.

2015. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!