Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez a lanyokkal es a...

Miért van ez a lanyokkal es a baratokkal?

Figyelt kérdés
Ugy erzem, mintha nem lennének barataim. Senki nem keres se facebookon se szemelyesen. A suliban senki nem beszelne velem, ha en nem mennek oda beszélgetni. A lanyok szinte leszarnak. Es van egy fiu oaztalytarsam aki minden lanyra rahajt egyszerre es aki nekem tetszik ot is elcsabitja.. Es ha en egy lannyal beszelgetek facebookon o is rair rögtön addig le se szarta azt a lanyt.. 16/F

2015. okt. 3. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Rúgd seggbe azt a bunkót, jobb ötletem nincs erre. Persze ezt csak képletesen értettem, inkább olvass be neki alaposan... De többet nem mondok, majd mindjárt írnak itt Neked lányok...
2015. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichológus keress fel, komoly okai lehetnek annak hogy ennyire nem szeretsz barátkozni. Személyes tapasztalat alapján mondom.
2015. okt. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!