Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon csak kihasznál? Hogy...

Vajon csak kihasznál? Hogy tudhatnám ezt meg?

Figyelt kérdés

A padtársam, aki lány (én fiú vagyok) nem tanul olyan jól mint én, így sokat kéri hogy segítsek a felmérőkben, sőt elvárja azt. És ha mondom neki, hogy nem segítek most, akkor kiakad és kezd veszekedni.

Másképp ő is tanul, csak vannak lemaradásai és nincs ahogy behozza mind. Szóval nem nagy a különbség, van néha hogy ő is segít nekem, ha nem tudok valamit. Másképp meg elég jól beszélgetünk.

Az lenne a kérdésem, hogy van valami lehetőség hogy megtudjam csak kihasznál, vagy barátként is néz rám, vagy legalább, ha nem segítenék többet a felmérőben eltűrne maga mellett.



2015. nov. 25. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem barátnak nézése miatt akad ki amikor nem segítesz neki. Mond el okokat miért nem( nem akarsz lebukni, kell idő, jól megírd).
2015. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vigyázni kell az ilyen kapcsolatokkal, mert könnyen kihasználás a vége. Egyértelműen meg sose fogod megtudni.
2015. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha nem segítek neki, és besértődik? Simán lehet az is hogy csak azért tekint barátnak, mert segítek neki. Amint megszűnne ez a dolog, lehet nem is akarna többet mellettem ülni: 1.) ha csak kihasznált, azért mert most már nem tud. 2.) ha barátnak tartott akkor megsértődik hogy miért vagyok ilyen tapló vele
2015. nov. 25. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:

...Viszont ha o valoban baratnak tekint..te pedig nem segitesz neki, akkor jogosan sertodik meg ..elvegre a baratok azert vannak, hogy pl segitsenek egymason.

Egy modjat azert lattom, hogy hogyan tedd probara.

Kerjel tole valamilyen szivesseget pl mutasd azt, hogy egy bizonyos tantargyban gyenge vagy, mig o erosebb igy a segitsegere szorulsz. Ha elutasitja, vagy cask gorcsosen segit...akkor azt jelenti, hogy igenis kihasznal.

2016. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!