Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én reagálom túl vagy...

Csak én reagálom túl vagy tényleg csak kihasznál?

Figyelt kérdés

Körülbelül két éve vagyunk barátok egy osztálytársammal. Azt vettem észre, hogy ha én hívom, hogy mondjuk menjünk el valahova akkor "még átgondolja", meg "bocsi, nem érek rá", de ha ez fordítva történik el és véletlen elhív, és tényleg van rá okom h ne menjek, akkor azt látom megsértődik.

Az még elég érdekes, hogy ő rengeteget jár kocsmázni, és mindig meséli milyen volt, én meg mondom hogy hát otthon rohadtam az unalomtól, de eszébe nem jut meghívni. Ha meg rákérdezek, hogy mehetnék-e akkor meg azzal jön, hogy már összeszokott társasággal jár és nem mer elvinni magával... De ha majd 18 leszek... akkor majd mehetek, mert nem kell mást kérnem h vegyen nekem inni... (nem iszom alkoholt...) Vagyis én leszek aki futkározik nekik piáért.

Mit tegyek? Egyre rosszabbul kezelem. Tényleg kihasznál? 17/L



2015. júl. 8. 23:47
 1/5 Mumusan ***** válasza:
Ez nem barátsg. Csak haverság.
2015. júl. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A te típusodat hívják csicskának. Talán ne ilyen emberekkel barátkozz.
2015. júl. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez gáz. Építsd le a fenébe, ebből sosem lesz baráti kapcsolat. Igen, kihasznál, s nem is tekint rád egyenértékű partnerként.
2015. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te lány vagy! Ö fiú! Ez kapcsolat szokott lenni!

De ahogy elnézem nem az!Hagy a fenébe!

Keress barátnőt, másik fiút!

2015. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő is lány :)
2015. júl. 9. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!