Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy szégyellitek a barátnőtök külsejét?

Figyelt kérdés
Tudom, szemét dolog, és ezelőtt nem éreztem így. Mert korábban nem is volt semmi baj. Nem magának az embernek a külsejével van baj, hanem hogy gyerekes cuccokban jár még mindig. Nem szó szerint gyerekesekben, hanem ahogy a tinik öltöznek. Rocker akar lenni, de valahogy egy felnőtt nő, ha így is gondolja, és így is öltözik, nem olyan jellegű ruhákat hord, mint a barátnőm. Nem tudom így megfogalmazni, de lehet valamit felnőttesebben csinálni, illetve lehet úgy, hogy huszonévesen is tinédzsernek nézzék. Mintha valaki emós lenne felnőttként is, csak nem emóban hanem ilyen gyerekesen rocker módon.
2015. nov. 28. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Én is ismerek ilyen csajt. Már 25 és 30 között van, de a nőiesség egyáltalán nem jellemzi az öltözködését. Persze, nem ez határozza meg őt és eszembe sem jutna szégyenkezni. Ez legyen a legnagyobb baj valakivel.
2015. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

de mit ertesz ez alatt? pl rozsaszin halalfejek masnival, meg tutu szoknya acelbetetes cipovel hozza vmi full gyerekes poloval? mert ezt en is cikinek ereznem :D persze , elje a sajat stilusat, de azert tudja mar h hany eves.

de regen normalisan oltozott? mitol valtozott meg ? hany evesek vagytok? szoba hoztad mar neki?

2015. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
add nekem a csajt ha téged zavar, azt keress valami trendi pi..át aki elnyomja a saját gondolatait a társadalom h...lye elvárásainak eleget téve
2015. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Nézd meg otthonkában, kendőben, bottal.Aztán majd rájössz, hogy jobb ez így, ahogy most öltözik.
2015. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem szeretném nagyon pontosítani, mert nem akarom, hogy magára ismerjen. Az utolsónak jogos a felháborodása, de a társaságunkban egyikünk sem olyan, aki nem elfogadó. Van pl. kifejezetten fiús öltözködésű barátnőm, ezt az elsőnek is mondom: nem az a baj, hogy nem nőies. Mert az stílus, hogy valaki nőies vagy férfias. De egy stílust lehet felnőttesen csinálni, meg gyerekesen. Nem várom el, hogy elnyomja a stílusát, csak lehet felnőttesebbre venni a figurát. Régen ez azért nem volt gond, mert ugye régen valóban tinédzserek voltunk.


Például ezzel se lenne bajom:

[link]


Nem az a baj, ha valaki extrémebb.


Vagy ez például szerintem felnőttes:

[link]



Vagy ez is simán elmegy huszonévesnek:

[link]


[link]



Csak ne ilyen gyerekes legyen:


[link]


[link]



[link]



[link]

2015. nov. 28. 22:28
 6/12 A kérdező kommentje:
Mikor írtam, még a 3. volt az utolsó. Ha nem lenne egyértelmű: mindketten lányok vagyunk, barátságról van szó.
2015. nov. 28. 22:29
 7/12 opened paradise ***** válasza:
Én úgy örülnék egy rocker lánynak :/
2015. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, nem a rockerségével van baja, zenei ízlésben én is rockot hallgatok.
2015. nov. 29. 00:43
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Velem van a gond, hogy az ég egy adta világon semmi különbséget nem látok a képek között? :D
2015. nov. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
60%
Nem. Nem tudom, hogy a párod, vagy csak a barátnőd, de ha így érzel valaki iránt, akivel elvileg közeli kapcsolatban vagy, akkor az nem őszinte kapcsolat, és ő is jobban járna,ha nem erőltetnétek. Rengeteg-féle ismerősöm, barátom van, van kövér, van olyan, aki borzalmasan sminkel, van, aki úgy néz ki, hoy MINDENKI megbámulja az utcán, van, akinek kék a haja, a volt páromat is mindenki megbámulta az utcán a kinézete miatt, van barátom, aki szörnyen öltözködik, 25 évesen is szívecskés felsőkben jár, mint gy 12 éves.... Soha nem érdekelt. Semmi jogom beleszólni mások kinézetébe, főleg, ha nem kérdezik a véleményem, és a barátság jóval tovább tart, mint az, hogy ki mit visel. Másokat a kinézete miatt szégyellni unintelligens dolog, és jól mutatja, hogy talán mégsem olyan jó és önzetlen a kapcsolatotok. Azt szégyellném, ha a barátaim bindiben lennének, poénból hidzsabot húznának, vagy műrasztát csináltatnának. Az a gáz, nem a kamu-emó.
2015. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!