Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti ölelnétek szánalomból egy...

Ti ölelnétek szánalomból egy lányt fél óráig minden találkozásnál úgy, hogy közben barátnőtök van?

Figyelt kérdés
természetesen ha férfi lennél, 20év körüli
2015. jún. 17. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
attól függ
2015. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán.:)
2015. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. Itt valami bűzlik, kérdező (ha valós sztori).
2015. jún. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tényleg igaz, van egy barát, aki nagyon sokat ölel, gyakran fél óráig is magához szorít, és közben van barátnője...
2015. jún. 17. 23:34
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: Nem úgy értettem, hogy hazudsz... Hanem, ha nem csak elméleti kérdés, akkor megmondhatom, hogy azzal a kapcsolattal nincs rendben valami. A barátnőnek érdemes lenne elbeszélgetnie a párjával.
2015. jún. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minek ölelnék egy lányt szánalomból? Semmi értelme nincs ennek a kérdésnek.
2015. jún. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a barátom a lány és szüksége van vigaszra, de ezen kívül más nem történik, akkor nem értem hol a gond. Meg lehet ölelni egy másik emberi lényt, mert sajnáljuk és vigaszt akarunk nyújtani. Nekem pl jól esik az ölelés.

Miért kell szánni ezt a lányt? Ha gondja van, nem segíthetnél megoldani?

2015. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!