Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok fiúkkal...

Miért nem tudok fiúkkal barátkozni?

Figyelt kérdés

A lányokkal nem érzem jól magam, ezért gondoltam, próbálok fiúkkal haverkodni..De mindig, ha csak kicsit is kedvesebbek velem, beléjük szeretek. Ha meg egyszerre több fiú van, akkor azt kezdem el szeretni, aki a legkedvesebb velem és a többit inkább hanyagolom, mert nincs szükségem rájuk és mert úgy vagyok vele, hogy ha tetszik egy fiú, akkor nem beszélek még többel, mert nekem is rosszul esne, hogy ha tetszenék valakinek, ő meg rajtam kivül még egy csomó másik lánnyal barátkozna és lehet, nekik is olyanokat irna, mint nekem, vagy egy másikat jobban szeretne, mint engem..

Próbálok csak haverként tekinteni rájuk, de nem megy.

Mit tegyek?

17L


2015. nov. 29. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, mint te, csak ellenkező nemű. Miért nem jössz össze valamelyikkel?
2015. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert ők csak barátként gondolnak rám...És megunják, hogy én meg nyomulok rájuk meg megsértődök, ha mondják, hogy más lányokkal beszélnek épp, ezért nincs idejük rám és összeveszünk és letörölnek..És utána egy ideig kinlódok, amiért épp nincs senki, akivel igy beszélgethetnék, aztán megint megismerek valakit és azt is megszeretem és kezdődik minden elölről.
2015. nov. 29. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem megy? Akkor nem probálsz eléggé.

Miért esne szarul ha aki neked tetszik mással barátkozik... Mi az összefüggés? Csak veled lehet? Senkivel se barátkozzon??? WTF?

Te legyél egyetlen ember akivel beszéljen???? -.-

Mint neked? Kedves dolgokat??? Segítséget adna? Ezeket ne csinálja mással? Vagy ne flörtöljön? Ez megint más dolog, de te nem flörtöt kapsz. Szóóval?? XDXD

2015. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lányokkal ne. Mert akkor beléjük szeretne és otthagyna értük..
2015. nov. 29. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen fiúkkal szeretsz beszélgetni, de én is, meg egy pár ismerősöm is örülne ilyen lánynak. Lehet máshol kéne próbálkoznod. (1# vagyok)
2015. nov. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, ezen az oldalon szoktam ismerkedni általában, mert itt úgy tűnik, normális emberek vannak, de utána azok is, akiket itt megismerek, elkezdenek kerülni emiatt..
2015. nov. 29. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!